rkhl

Hever a jiné

13 posts in this topic

Čau, chtěl jsem se zeptat, zdali někdo nemáte foto origo heveru ke 406, případně jaký hever máte v autě ve výbavě. Koupil jsem 406 kombi, hever tam nebyl. Vzadu je na dojezdovém kole takové vytvarované místo pro hever, ale můj starý do toho bohužel nepasuje.

Potom mám ještě pár otázek. Na sloupcích dveří jsou nalepeny takové černé pásky, ale na dveřích u řidiče je to trochu poškozeno. Co je to za pásku. Nedá se něco takového koupit.

Dále jsem se chtěl zeptat, zdali a jak čistíte motor. Ten můj je co se vzhledu týče trochu zanedbaný, tak bych ho chtěl trochu naleštit.

A poslední věc. Chybí mi u rolety kombíka na jedné straně taková zarážka či kolíček, který drží roletu vytaženou. Nemáte někdo na prodej z nějaké vyřazené.

Zduř, fotku heveru nemám ale ja mam v rezervě penovou výpln a v ní nůžkovej hever,mýslím že se to tak jmenuje, prostě kdyz je roztaženej je to kosočtverec a jím préchází závitová tyč.Nahoře je pak ploška se žlábkem pro hranu prahu.A sanozřejmě je tam k tomu rumpálu i klika 2díly z nichž jeden slouží i jako klíč na khola.

K těm sloupkům.pásky/folie/ prodává třeba http://www.mkkosa.cz. cca 200,- sada na auto.

-

[upravil dne 15.3.2008 jjjirkaaa]

Původně zaslal: sarkomi

středící kolík na kolo??

JJ, přesně tak. Ale rukavice jsem teda u strejdy nepotkal.:bojim To tam nesmí chybět, jdu je shánět. :aut:D

01

6736 52

01 SKŘ ZVEDÁKU

- KOMBI KROMÌ RÁFEK DOJEZDOVÉ KOLO

6736 54 01 - KOMBI A RÁFEK DOJEZDOVÉ KOLO

02

6725 84

01 ZVEDÁK

03

6742 32

01 KLÍČE ZVEDÁKU

04

6717 22

01 PRODL ZVEDÁKU

05

6717 09

01 ZÁVRTNÝ ŠROUB

12X125-114

06

9797 S2

01 RUKAVICE

PAIRE DE GANTS

- AŽ DO DATUM 19970505

07

7213 T1

01 TAŽNÉ OKO

mel bych na prodej ze 406ky origo hever vcetne toho polystyrenu,akorat v te sade chybi tazne oko

Původně zaslal: genzer

mel bych na prodej ze 406ky origo hever vcetne toho polystyrenu,akorat v te sade chybi tazne oko

Poslal jsem ti na mail dotaz na cenu.

Hever vyřešen, fakt náhoda, aby ho zrovna prodával někdo kdo bydlí 350 metrů ode mě. Chlapy, ještě taková blbost, nemáte někdo vyřazenou roletu z kombi, sháním zatím marně tu zarážku nechce se mi kvůli tomu kupovat celá roleta.