Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vozíte hasičák? + Tipy na umístění


MirasCC

Vozíte hasičák? + Tipy na umístění  

  1. 1. Vozíte hasičák? + Tipy na umístění


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Původně zaslal: MirasCC

Původně zaslal: KoNG

hasičák vozím do 206 se dá dát za řidiče, nebo na sponu do kufru. Já si přidělal tu sponu do kufru.

Dát to pod sedadlo řidiče zezadu mě napadlo už mockrát, v CC je to ideální místo, páč za mě si stejně nikdo nesedne :) Ale aby tam jen tak poletoval se mi nelíbí...

Ty místa který píšeš jsou na to nějak jakože připravený od výrobce, nebo se jedná o tvoje osobní nápady? Chtěl sem mrknout do serviceboxu, zda tam něco jako držák na hasičák nenajdu, ale zatím sem byl línej :)

Vesměs jsem hledal inspiraci v service boxu, kufr be nachystanej stačí pouze zakoupit potřebné objimky a přinítovat a je to vyřešeno za řidiče existuje držák jelikož mi nejede servicebox tak nemohu vložit potřebné obrázky :) Do kufru 206 se takových to úchytek dá přidělat celkem dost. Vše si bohužel musí člověk dokoupit ale i tak oceňuji že to jde takto řešit. Lepší než aby se hasičák někde o něco narazil, ikdyž má pojistku :D

[upravil dne 16.3.2008 KoNG]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MirasCC

@KoNG: Ráno sem tam chtěl mrknout a též sem narazil. Přitom večer to ještě chodilo... V kufru máš ty origo objímky? Nevzpomeneš si kolik stály?

No origo měli být na pravý straně kufru ale tu jsem zabral CD Changerem tak jsem přidělal objímku na levou stranu kufru pasuje tam ta samá co na pravo tuším stála 70kč ;) a ještě uvažuji o objímkách na trojůhelník.

[upravil dne 16.3.2008 KoNG]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zila

4563.jpg

neviete niekto cenik na tieto hasičaky v SK popripade link v sk

víme :authttp://www.cartechgroup.cz/?eshop&kid=hasici-pristroje_536

[upravil dne 16.3.2008 peugeotkovic]

[upravil dne 16.3.2008 peugeotkovic]

jenomže jsem četla,že ty hasící spreje jsou nedostačující,tak raděj vem něco většího..:)

[upravil dne 16.3.2008 peugeotkovic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KoNG

No origo měli být na pravý straně kufru ale tu jsem zabral CD Changerem tak jsem přidělal objímku na levou stranu kufru pasuje tam ta samá co na pravo tuším stála 70kč ;) a ještě uvažuji o objímkách na trojůhelník.

Nemáš někde fotky jak to vypadá? Já mám kolem dokola kufru na přichycení příslušenství nachystaný buď suchý zipy, nebo pásky se zacvakávací sponou. Všechno se to tváří jako origo z výroby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to takovej pásek se zacvakávací sponou na 2 nítech

Jinak možnost umistěni u 206 viz dva zelene ovaly na tyto mista je možno nitovat uchytavaci pasek

Červeně jsem označil misto kde je možno přidat pasek na trojůhelník :)

BTW: Bohužel lepši fotku nemam ;)

[upravil dne 16.3.2008 KoNG]

post-0-1410959946635_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...