Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vozíte hasičák? + Tipy na umístění


MirasCC

Vozíte hasičák? + Tipy na umístění  

  1. 1. Vozíte hasičák? + Tipy na umístění


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Nějak se mi nepovedlo na daný téma najít žádnou rozsáhlejší diskuzi, tak zkusím něco rozpoutat ;)

Tak tedy? Vozíte? Jakej (typ, velikost)? Kde a jak chycenej? Najde se někdo kdo už hasičák využil?

Hasičák sice mám, bohužel zatím jen hozenej v tašce s vercajkem v kufru. A propos - dělají se na 206 origo držáky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem jej použil. :xvul

Nyní vozím ten samej - znovu naplněnej (cca před 10 lety) HALONOVÝ (už je zakázaný :myslim ), ale je zatím funkční :super (kontrolovanej kámošem hasičem ).

Vozím ho v kufru (nenašel jsem místo kde jej umístit). :(

[upravil dne 15/3/08 Pinďa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Přema: Jj, nemusí pršet, stačí když kape ;)

Právě umístění je na dost velkou debatu. Pořádnej velkej hasičák se do kabiny těžko vejde. V kufru je ale nebezpečí, že se k němu v okamžiku nouze nedostaneš. Ideální by byla asi kombinace velkej v kufru a něco menšího v kabině někde po ruce, bohužel to není úplně levná záležitost a většina lidí radši investuje do jinejch věcí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Pinďa: Zřejmě to nebyla příjemná záležitost, jestli nechceš nemusíš, ale nenapíšeš víc podrobností, kdy si ho využil? Je to možná hloupý, ale mě ke koupi hasičáku přimnělo přečtení jednoho poměrně drsnýho článku...

@jaudax: Jak velkej se ti tam vejde? Nakolik kvalitně ta schránka drží zavřená? Problém je v tom, že mizerně upevněnej hasičák může v kabině při případný nehodě nadělat víc paseky, jak užitku :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to sem překvapen pánové, takový zastoupení majitelů ;)

musim přiznat že nevozim, ale plánuju, jak takovou tu \"řezačku\" pásů (reklamni se daj casto nekde znárodnit zadáčo) a něco takovýhleho , s nejveci pravdepodobnosti pod sedačku řidiče v 205 s chudou vybavou bez kasliku zaviraciho jen ty \"poličky\" to asi jinak líp nepude aby nebyl naočích nenechavců přivázat nějakejma páskama ze sucháčů, či něco dobře držícího

[upravil dne 15.3.2008 aaischa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aaischa

tak to sem překvapen pánové, takový zastoupení majitelů ;)

musim přiznat že nevozim, ale plánuju, jak takovou tu \"řezačku\" pásů (reklamni se daj casto nekde znárodnit zadáčo) a něco takovýhleho , s nejveci pravdepodobnosti pod sedačku řidiče v 205 s chudou vybavou bez kasliku zaviraciho jen ty \"poličky\" to asi jinak líp nepude aby nebyl naočích nenechavců přivázat nějakejma páskama ze sucháčů, či něco dobře držícího

[upravil dne 15.3.2008 aaischa]

Promiň ale to je blbost, pod sedačku řidiče nic nepatří ať je to cokoli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jaký je tedy prakticky umístění, pro pouziti v krizovy situaci ? kufr je vyloucenej, neni jak se tam dostat... celkove mi to pripada ze 3dverak ma dosti omezeny moznosti... este s palubkou bez takovejch tech \"skrinek\" jenom s \"dírama\"

Jarajarda: rad si necham poradit :) povídej :)

[upravil dne 15.3.2008 aaischa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@chuck11: V kufru dejme tomu, tam to snad nohy nikomu nezláme, když se to při případným nárazu utrhne. Možná lepší jak moje umístění v tašce, z ní to budu lovit asi pár vteřin dýl, než ty utrhneš sucháč ;)

@aaischa: Obecně se myslím dávají radši pod sedačku spolujezdce. Ideální umístění je takový, kam ze sedačky řidiče bez problémů dosáhneš. Situace, kdy seš zaklíněnej v autě, z pod palubky šlehají plameny a hasičák leží v kufru je snad ještě horší, jak když ten hasičák nemáš vůbec.

Pokud existuje řešení pro uchycení hasičáku od výrobce, raději se vyhnout bastlení a použít ověřenou věc. Jinak umisťovat v dosahu, ale s rozmyslem a kvalitně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...