Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

plaště na al kola


elstrem

Recommended Posts

Zdravím,chtěl jsem se zeptat,zda my můžete poradit jakej rozměr pláště je zhruba nejvhodnější na al kola na peugeota 405 sri.Mám doma dva pláště z rozměrem 185/60 r 14.Jestli byste mě je doporučily nebo jestli mám sehnat něco jinýho.Děkuji za cokoliv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

plášťě a kola si tam můžeš dát třeba i 325x30 R 20 když je tam narveš.ale jde o to co máš v techničáku a o to když tě pak někde zastavěj ty,co ti pomáhaj a chráněj a když pujdeš na technickou.jinak já měl na 405tce 185/60 R14

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: elstrem

Zdravím,chtěl jsem se zeptat,zda my můžete poradit jakej rozměr pláště je zhruba nejvhodnější na al kola na peugeota 405 sri.Mám doma dva pláště z rozměrem 185/60 r 14.Jestli byste mě je doporučily nebo jestli mám sehnat něco jinýho.Děkuji za cokoliv.

dozadu ano, dopředu ne, aspon u mý nafty 185/60/14 škrtá kolo na straně řidiče o převodovku při plnym vytočení kol doleva.... bud zatačet opatrně nebo... je to cejtit jak ve volantu tak vidět na \"vyleštěný\" hraně převodovky...

ted uz mam menší kola...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...