Sign in to follow this  
Followers 0
elstrem

plaště na al kola

9 posts in this topic

Zdravím,chtěl jsem se zeptat,zda my můžete poradit jakej rozměr pláště je zhruba nejvhodnější na al kola na peugeota 405 sri.Mám doma dva pláště z rozměrem 185/60 r 14.Jestli byste mě je doporučily nebo jestli mám sehnat něco jinýho.Děkuji za cokoliv.

plášťě a kola si tam můžeš dát třeba i 325x30 R 20 když je tam narveš.ale jde o to co máš v techničáku a o to když tě pak někde zastavěj ty,co ti pomáhaj a chráněj a když pujdeš na technickou.jinak já měl na 405tce 185/60 R14

Jo je to tak. Mám P106xs a kola mám 185/55 r14. A zatím v pohodě. Ani ty fajn kluci s bílejma čepicema mě zato nebuzerovali.... akorát na technickou jsem přezul...

když sem kupoval nový liťáky s kolama na svojí 405ku tak sem taky přemejšlel nad nečím vetším, nakonec ale vyhrál povolenej rozměr 185/65/14.. asi je to dost nepravděpodobný, ale nechtělo by se mi pak platit nějakou bouračku ze svýho jenom kvůli nepovolenýmu rozměru kol

ted me tak napadlo.. jak oni zjisti co mas napsane v technicaku kdyz to v malem neni? to jim vyjede z kompu?

Původně zaslal: PeS16

ted me tak napadlo.. jak oni zjisti co mas napsane v technicaku kdyz to v malem neni? to jim vyjede z kompu?

ano juknou do kompu .. maj to v databazi

Původně zaslal: elstrem

Zdravím,chtěl jsem se zeptat,zda my můžete poradit jakej rozměr pláště je zhruba nejvhodnější na al kola na peugeota 405 sri.Mám doma dva pláště z rozměrem 185/60 r 14.Jestli byste mě je doporučily nebo jestli mám sehnat něco jinýho.Děkuji za cokoliv.

dozadu ano, dopředu ne, aspon u mý nafty 185/60/14 škrtá kolo na straně řidiče o převodovku při plnym vytočení kol doleva.... bud zatačet opatrně nebo... je to cejtit jak ve volantu tak vidět na \"vyleštěný\" hraně převodovky...

ted uz mam menší kola...