PANASONIX

vyhazuje CD

8 posts in this topic

Vyzkoušel sem asi 10 orginálních Cd ale ani jedno mi Radio nepřehrálo a po zasunutí mi ho vžyd asi za 10 vteřin vysune zpět.koupil sem čistící CD,ale i po zasunutí mi ho radio vysunulo zpět asi po 10 vteřinách.Podle vinu mi to řeklo že je to radio RD2 Clarion.Nevíte někdo cop s tím?

jj sem mel stejnej problem - odesla ti ctecka. ja sem koupil novy a je to v pohode.. a navic malo cisticich cd se muze pouzivat na autoradia(melo by to bejt precteny v navodu :super)

takže asi vyhodit a koupit nový?Dá se koupit nějaký aby fungovalo ovládání pod volantem a displej?

Já bych to rádio na tvém místě ještě nevyhazoval. Zkus ho vyndat, rozebrat, vzít si nějakej čisticí prostředek (třeba iron:D), vatičku a lehce očistit čočku laseru. Mělo by to pomoc;)

s rozebranim souhlasim na leštění doporučim clin na okna ( pouzivam citronovej ) neagresivní a v pohode, vecinou rozebrani odprášení a vycisteni pomuze ale nekdy uz je laser \"vysvicenej\" a slabej ze uz to proste neprecte....

PANASONIX: O návodu nevim, ale věřim, že to zvládneš. Není to nic těžkýho. Ber to tak, že když už je to rozbitý, tak to stejně víc už zničit nemůžeš:D

Původně zaslal: Mefisto86

PANASONIX: O návodu nevim, ale věřim, že to zvládneš. Není to nic těžkýho. Ber to tak, že když už je to rozbitý, tak to stejně víc už zničit nemůžeš:D

přesně, prakticky de jenom o to sundat nen horní plechovej kryt a nic víc pak už na všecko věčinou bejva celkem použitelnej přístup pak už si člověk něčim poradí..