Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

p406 vysoka Spotreba-LPG Autronic AL-700 2.0L 16v


DAW11

Recommended Posts

zdravim nevim co udelat s vysokou spotrebou na benzin sem jeste nejezdil a tak sem ani nemeril spotrebu benzinu auto mam teprve 2 mesice ale na 35l plynu ujedu 220km= 6.28km na 1L=16L na 100km pokud to dobre pocitam jinak me opravte nevim co stim mam novy vzduchovy filtr ,nove svičky vicebodove NGK,novy olej Starline 5W30, plyn mam pravdepodobne BRC +Litronic elektroniku plynu a jezdim docela slusne snazim se nevytačet motor nad 4tis. ot.mate nekdo nejakou radu plyn je v autě už 5 let a ma najeto cca. 150tis.km auto celkem 320tis.

[upravil dne 7.4.2008 DAW11]

[upravil dne 7.4.2008 DAW11]

[upravil dne 12.4.2008 DAW11]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeď s tím určitě do servisu na seřízení plynu pokud ti nic jiného dělat nebudou zaplatíš cca 300 kč, zjistí ti tam i tu zmiňovanou lambdu, ale počítej s tím že se tě budou snažit ubechtat na výměnu sady těsnění včetně membrány , což je něco kolem dvojky. A jinak ten motor už může být vyšlehaný- tlaky v háji. 350 000 km je opravdu dost!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli je vyšlehany nedokažu posoudit ale je ostry - ale až dosahne 90stupnu až po zahrati ,jinak je zdechly, olej nežere,nekouři , při startu je sice bily kouř ale po zahřati bezbarvý,na benzin sem testoval pouze max.rychlost na dalnici - 200km/h cca.7.5tis.ot.(5-ti. kvalt).myslim ze to s motorem nebude až tak zle . ale na to serizeni plynu asi zajdu:myslim

[upravil dne 15.3.2008 DAW11]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě se taky zdá že mě doma moje HDI žere docela dost na to že to je 1.4 :( (průměr 5.5-6l) tak nevím co bych měl prověřit? Filtr vzduchu je měněný, spíše jestli to nebude váha vzduchu ? Nevím jak a co má vliv na spotřebu plyn je elektronický? No zajedu na diagnostiku a nechám to zkontrolovat. Nekdo tu má průměrnou spotřebu něco kolem 4l ale už nevím kdo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

tož sem se dostal k te oprave plynu mam vymeneny cely smešovač ale spotreba se nezmenila ale zato se mi prestal zahrivat motor na 90° hreje se jen na 75°-80° me s toho muze šlak trefit jednu ves opravim a druha se dojebe.mam podezřeni že mi nevypina sytič kvuli nizke teplote ? od kolika stupnu vypina sytič?protoze si uz jinak tu spotrebu nedokazu vysvetlit jinak 16l/100km LPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

řizeni plynu Lambda control system Autronic AL 700 + 4 Cylindres Universal simulator Autronic AE-304 mate nekdo nejake skusenosti muze to byt zavada moji vysoke spotreby ten AL-700 nekdy se mu totiz nechce z otaček a zastavi se misto na 1000ot . jen na 3000ot. a drzi dolu je dostanu jen nasilim = podřadim a pribrzdim otačky brzdou na 2000ot. a pak uz to vetsinou spadne na 1000ot. a na určitou dobu je to ok nemate nekdo schema servisniho kabelu od AL-700 ?? + soft .nejaky soft sem do toho sice nasel .kabel si poradim podle schema udelat.nebo popřipade kolik stoji novy AL-700 nebo jeho nahrada?

post-0-14109599802387_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nasel sem dalsi chybu mel sem prostřelenou klapu proti spětnemu zašlehu co je u vzduhače takze vzduch sel jen cca. 10% od puvodniho sani po byl přiškrceny coz mohla byt moje chyba. uvidime jak se to ukaže na spotrebě:myslim

[upravil dne 8.4.2008 DAW11]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...