Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Meldik 306 - denni sviceni


Meldik

Recommended Posts

Andrewphilack: no tvrdili mi, ze tam je priprava na ty elektricky naklapeni, ale jestli tam jdou primo ty origo motorky jsem nezkousel, nechybi mi to, ikdyz sem to mel u origo svetel, nepouzival jsem to...

O Kopackovi vim, ale nemel tyhle, jiny se mi nelibily...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

NU krásná práce a krásná světýlka...

Rád ybc také Angel Eyes, ale problém je v tom, že na 406 starý model jsem nenašel ani jedny!!!

Nevěděl by někdo o nějakém dodavateli či prodejci, který by měl v nabídce přední tuning světla na starý model 406??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mi došly Angel eyes od Kopáčka a potřeboval bych poradit. Hned ze začátku sem nepochopil díru pro žárovku na blinkr přelepenou nálepkou a žádná patice, tam asi klasická 21W žárovka bude držet volně nebo jak? Nebo originální patice z původních blinkrů budou pasovat? Další věc mě nezkutečně rozzuřila. Koupil sem si HID sadu xenonů do patice H1 a tak tam zkouším dostat žárovku (výbojku) místo původní H1, vleze tam tak tak, přiklopím přes ní háček a pomalu dotahuju a křup..... :grr prasklo sklíčko na tom xenonu. ANi se ale nedivím, vždyť ta výbojka je asi dvakrát delší než žárovka a určitě už byla opřená o sklo čočky. Tak jak ji tam mám dostat? Dá se vůbec koupit náhradní výbojka ke xenonu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: JoseA

Dnes mi došly Angel eyes od Kopáčka a potřeboval bych poradit. Hned ze začátku sem nepochopil díru pro žárovku na blinkr přelepenou nálepkou a žádná patice, tam asi klasická 21W žárovka bude držet volně nebo jak? Nebo originální patice z původních blinkrů budou pasovat? Další věc mě nezkutečně rozzuřila. Koupil sem si HID sadu xenonů do patice H1 a tak tam zkouším dostat žárovku (výbojku) místo původní H1, vleze tam tak tak, přiklopím přes ní háček a pomalu dotahuju a křup..... :grr prasklo sklíčko na tom xenonu. ANi se ale nedivím, vždyť ta výbojka je asi dvakrát delší než žárovka a určitě už byla opřená o sklo čočky. Tak jak ji tam mám dostat? Dá se vůbec koupit náhradní výbojka ke xenonu ?

Nahrádní výbojku koupit jde,i tady na clubu je prodává člen Fx pisni mu zprávu:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: JoseA

Dnes mi došly Angel eyes od Kopáčka a potřeboval bych poradit. Hned ze začátku sem nepochopil díru pro žárovku na blinkr přelepenou nálepkou a žádná patice, tam asi klasická 21W žárovka bude držet volně nebo jak? Nebo originální patice z původních blinkrů budou pasovat? Další věc mě nezkutečně rozzuřila. Koupil sem si HID sadu xenonů do patice H1 a tak tam zkouším dostat žárovku (výbojku) místo původní H1, vleze tam tak tak, přiklopím přes ní háček a pomalu dotahuju a křup..... :grr prasklo sklíčko na tom xenonu. ANi se ale nedivím, vždyť ta výbojka je asi dvakrát delší než žárovka a určitě už byla opřená o sklo čočky. Tak jak ji tam mám dostat? Dá se vůbec koupit náhradní výbojka ke xenonu ?

Měla by tam jít originální patice z původních blinkrů, aspoň mě tam šla v pohodě....co se tyče HID sady, tak to netuším, mam jen žárovky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska sem světla namontoval a kupodivu svítí i ta prasklá výbojka :o. A to sem s tím dobrou chvíli svítil a šteloval a pak sem to ještě šel projet. Ještě musím seštelovat dálkové. Nevím jak vy, ale s montáži byla docela práce, světla mi tam pořád nešly vecpat, až sem musel koucek plastu ze světla uřezat, jenže to byla hned díra až dovnitř, tak sem to zalepil silikonem a vyřezal sem rači kousek plechu pod světlem. Jinak asi po půl hodině přestal svítit jeden kroužek obrysových světel :myslim. Dá se v těch kroužcích nějak vyměnit žárovka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: meldal

Taky me to napadlo, ze bych pres den(pokud by mebylo hnusny pocasi) svitil jen ledkama a krouzkama, ale to by bylo asi malo???.....:myslim:myslim:myslim...

no já myslím že by to stačilo,a bohatě..... nevím jak s kroužkama ale ledky by stačily určitě.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Podarilo se nekomu rozhodit to elektricky ovladani sklonu tech svetel? Chci si je taky poridit a bylo by fajn vedet, jestli to vubec funguje, nebo se musi koupit nejaky jiny motorky, nebo buhvi co jeste :-( ... A jak je to s barvou svitu tech krouzku? ... Da se zmenit, nebo neda?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...