Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Meldik 306 - denni sviceni


Meldik

Recommended Posts

Guest Andrewphilack

Jojo. Moc hezké. Asi proto je mám taky. Ty zadní mám taky stejné a mám pocit, že barvu taky. Ale já mám teda 3dveř...

Jinak bych ještě být tebou asi stříknul i tu lištu na zadním nárazníku, když máš v laku i předek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: meldal

Tak jsem si udelal radost....;)

[upravil dne 14.3.2008 meldal]

Krásný světýlka :potlesk

Doufám, že uděláš mnoho fotek, jak to vypadá s rozsvícenýma jednotlivýma světlama. Už po nich pár měsíců taky pokukuju. Kolik jsi za ně dal??? (kdyžtak mi to napiš do SZ). Díky. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stifler: 5600,- foto zkusim udelat vecer, jen nevim, jak se mi to povede s tim fotakem, co mam doma :(...mam tu zatim jedno foto....

Purkmistr: stary jsou s H4kou (neciry)...ale zatim se mi prodavat nechtej a navic ted jsou bez patice pro blinkr, tu jsem musel dat do tech novych...

Peca.Dvorak: no, kdyz sem jim psal tenkrat mejl, nez jsem je koupil, tak odepsali, ze to ma pripravu na ele. naklapeni, jeste jsem nekoukal, jestli by tam sel dat primo ten origo motorek...

aaischa: me uz se ty zadni taky moc nelibyt :bojim mam tu jeste ty origo, asi je tam brzo vratim....

chuck11: vecer zkusim nafotit...

[upravil dne 16.3.2008 meldal]

post-0-14109599468319_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...