Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

H4 OSRAM Night Breaker


MrVain

Recommended Posts

Dnes ráno mi odišla H4(OSRAM +50% viac) po cca 28 000km staleho svietenia kupil som sadu H4 OSRAM Night Breaker +90%viac, cena 379.-Sk(pár) ma niekto už skúsenosť s týmito H4(výdrž, svietivosť....)

Idem to namontovať do auta a spraviť pár foto pre porovnanie:aut

post-0-14109599454321_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

Původně zaslal: MatrixChose

A jsou dobry? Shanim nejaky lepsi do dalkovych. Potkavacky mam xenony...

vyzkoseno nemam ale mely by bejt dobry.. Mel jsem predtim Osram Silver Star +50% a svitily moc pekne, takze tohle bude jeste o kousek lepsi..:)

Dobre, tak pak dej vedet, nejlip pres SZ a kdyztak si je taky koupim. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

taky mi dneska prisly ale H7..:super

no bodejť ne, šak sem je taky pečlivě přibalil ke xenonům, ale málem se tam nevešly. Doufám že to dorazilo v pořádku :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: minimaxa

H4 NBR jsou novinka Osramu loňského podzimu, mají o 90% větší svítivost než jejich řada standart, zatím je to to nej, co Osram nabízí :super

A jak je to se životností? Já teď používám Osram Cool Blue a vydrží mě tak cca půl roku, dá se říct že s nimi svítím denně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Driver

Původně zaslal: minimaxa

H4 NBR jsou novinka Osramu loňského podzimu, mají o 90% větší svítivost než jejich řada standart, zatím je to to nej, co Osram nabízí :super

A jak je to se životností? Já teď používám Osram Cool Blue a vydrží mě tak cca půl roku, dá se říct že s nimi svítím denně.

Používám 20 let starý Tesly, Narvy či Osramy a nestěžuji si. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: Driver

Původně zaslal: minimaxa

H4 NBR jsou novinka Osramu loňského podzimu, mají o 90% větší svítivost než jejich řada standart, zatím je to to nej, co Osram nabízí :super

A jak je to se životností? Já teď používám Osram Cool Blue a vydrží mě tak cca půl roku, dá se říct že s nimi svítím denně.

Používám 20 let starý Tesly, Narvy či Osramy a nestěžuji si. :)

A kde jsi to prosím tě nabral? :) No já se ptám, protože určitě za cenu větší svítivosti je zkrácená životnost. U těch Cool Blue mi to vychází tak na ten půlrok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Driver

A jak je to se životností? Já teď používám Osram Cool Blue a vydrží mě tak cca půl roku, dá se říct že s nimi svítím denně.

Jak to děláš?:o Mně při celodenním svícení (automat) vydržely přesně dva měsíce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...