Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jakou spojkovou sadu na 405?


Martin.405

Recommended Posts

ahojte..

mám dylena - koupit spojkovou sadu starline za 2400, nebo valeo za 3500?

uvažuju asi takhle - nehodlám na tom autě najet dalších 100 000 km, a samozřejmě každá koruna dobrá, proto přemýšlím jestli by ta sada od starlinů nestačila.. samozřejmě si nechcu takzvaně nasrat do bot, v žádným případě tu spojku nechcu za měsíc dělat znova, proto by mě zajímalo jestli máte se spojkou od starline někdo vlastní zkušenost... je mi jasný, že nevydrží to co originál valeo spojka, ale jestli vydrží půlku, tak je to pro mě naprosto dostačující..

no a když valeo, tak jakou? mají valeo premium za 3700 a nebo valeo v7 za 3400 - jaký je mezi nimi rozdíl? a co značka AP? sada od nich stojí 3000...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli chces s tim autem jezdit uz jen chvili a lozisko a pritlacak jsou jeste bez problemu, tak staci jenom na lamelu nanytovat nove oblozeni... To te vyjde tak na 200. A pokud mas teda to lozisko a i ten pritlacak OK tak s tim takhle jeste nejaky ten tisic najedes...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...
Původně zaslal: Vydrýsek

Koukám že na rozdíl mezi Valeo Premium a Valeo V7 nikdo nezná odpověď :myslim

taky ten rozdíl neznám,ale musí ho znát prodejce--zkus se zeptat

tam...

taky při nákupu dílů uvažuju co a za kolik--ale u spojky bych nevá-

hal...když si uvědomím tu práci s výměnou spojky a pak jezdit se

starline,která bude třeba škubat (nemám dobré reference na tuto

značku),tak si ten litr za valeo připlatím.

Jinak třeba čepy řízení atd.,na auto,kterého se brzy zbavím,tak

tam bych starline dal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spojku se vyplatí připlatit, určitě s tím souhlasím. Navíc ten rozdíl není tolik... pro mě je rozdíl 1000Kč, resp. 1200. Prodejce jsem se ještě neptal, ale vím že kolikrát jsou tam ti prodavači taky takoví zmatení. Díkybohu se mi spojka nějak umoudřila (seřízovala se) nebo jsem se s tím naučil jezdit a akutní to není...

:xvul Ještě řeším dilema s tlumičema... mám to přesně jako autor vlákna. Auto si budu nechávat do příští technický za rok a půl, najedu na něm cca 30.000km. Monroe, Sachs, Kayaba sice kvalita, ale jen za předek dám přes 5tis + ložiska... Na aukru ted jsou Al-Ko za 1700 za oba...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží na tobě a době, na jak dlouho si chceš ještě auto nechat.

- pokud plánuješ nájezd do 50 tkm, dávál bych tam staré \"šlupky\" nebo noname, a cenu tlačil co nejníž dolů.

A rozdíl na ceně značkového a neznačkového dílu ukládal na účet, pro případnou koupi nového vozu.

- prostě porovnávat cena / celkový nájezd vs. nutnost připravenosti vozu k provozu.

- jinak nezapomeň, že ti to radí ten, který má na svém autě už 4. sadu spodních ramen (nájezd na sadu \"noname\" ramen je cca 40 tkm) :D

- je to tvoje auto, dělej si co chceš - zodpovědnost je jen na tobě ;) (a následky si neseš taky sám - mmch, u spojky je nutno přičíst i cenu za práci spojenou s výměnou, která dosahuje cca 1/2 ceny nové spojky)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...