Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

sejmutí plastu tunelu


Caly

Recommended Posts

přátelé, poraďte, jak u 306ky (rv2000) sundat plast tunelu který je pod středovým sloupkem palubky a pod popelníkem. Tedy na podlaze mezi řidičem a spolujezdcem. Jsou na něm zboku něco jako větrací mřížky. Na první pohled je z každé strany jeden šroubek. Po jejich vytočení plast nemohu odejmut a bojím se použít hrubší síly.

Děkuji za radu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No už jsem to jednou sundaval,ale už si nepamatuju přesný postup. Z boku u těch mřížek je po jednom šroubu. Měl jsem ale ještě sundaný komplet plasty na středovým tunelu, tzn. i ten kolem řadičky. Potom jsem to nějak uvolnil, ale vím, že jsem se s tím taky navztekal než se mi to povedlo. A to všechno kvůli knoflíku od klimi, který mi tam zapadl :bojim:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale to není zase tak složitý, vyndat vzadu popelník, pod ním jsou dva šrouby, potom vycvaknout rámeček s pytlem kolem fofrklacku, pod ním jsou taky šrouby a ještě vycvaknout takovu krytku pod řadící pákou a měly by jít tunel vytáhnout nahoru, akorát to jde ztuha přes tu řadičku, musí se ten plast trochu roztáhnout. Ale možná ani nebude potřeba ho sundavat, zkus ho jenom odšroubovat a potom různými pohyby vyndat ten plast pod palubkou. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Caly

Předpokládám, že myslíš popelník vpředu? Když já se trochu bojim toho \"škub\":D, znám to, v mém provedení škubu už tam plast nikdy držet nebude:). U toho plastu s popelníkem je to fakt jenom na nějaké cvakačky??

otevřeš popelnik a jen zatahnes za ty dviřka smer nahoru

[upravil dne 17/3/08 Pe.Tr]

post-0-14109599477184_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...