Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Seriozní autobazar?


P607Olda

Recommended Posts

Nemáte někdo zkušenosti z www.dovozauta.cz.

To už někde bylo, dovezené a stočené taxíky, určitě nebrat

Čeče, koukni na ten dotaz, je 6 let starej, to už asi nebude aktuální:roll

I když pravda je že bych si u nich nekoupil ani rezervu, po tom jmeně který si udělali

[upravil dne 25/8/14 21:04 od Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem když jsem odvážel 407 tak k Andymu přijel seriózní chlapík s C6, 2,7 HDI. Po 15 ti minutách diskuse zhoustla, on tvrdil, že je to nebourané oni aniž by to zvedli tvrdili, že oba blatníky, kapota nárazník... nakonec to chlapík přiznal. Nicméně mu řekli, že takhle bouraný auto na plac nechtějí...

Tak pokud někdo není slepý,tak to pozná hned a na to auto nepotřebuje zvedat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
  • O 10 měsíců později...

Teď jsem koupil 307 z Itálie, přes dovozce z Olomouce, tel. 777 290 028. Auto je hezké a myslím i poctivé kilometry. A další auto už máme domluveno pro známou. S prodejcem jsem se domlouval, že tady zveřejním kontakt. Těžko hodnotit předem. Při rozhovoru jsme se shodli, že nám oběma záleží na dlouhodobější spolupráci (já kupuju do firmy, do rodiny i pro známé asi tak 3 auta ročně, samozřejmě Peugeoty).

Tak kdo chcete, zkuste, snad se dočkáme jen kladných zkušeností. Můžete říct, že máte kontakt přes Peugeot-club.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...
  • O 1 měsíc později...

Má to blízko @HUGO BOSS ;) Třeba bude vědět. Možná ještě @Charlie 1 Já tady na ně nikdy špínu neslyšel, ale to neber vážně, protože se o pixly moc nezajímám. Jednou jsme Autoqualt měli na srazu, když jsme ve Dvoře Králové dělali zápis do knihy rekordů. Jednáni s nima bylo v pohodě. Já osobně u nich byl kdysi na akční prohlídce, také v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem u nich auto prodával. Jednání v pořádku, pomohli i s převodem financování na nového majitele. Auto se prodalo za 3 dny. 

S nákupem bohužel nepomohu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Ma nekdo jeste nejakou zkusenost s andy auta?

Koukal jsem tam ted na par aut, u vsech overeni cebia, ale rok az rok a pul starou, je dost divny ze by tam ty auta staly takhle dlouho, cejtim nejakou smelinu :D

Shanim nejakyho naftovyho kombika s odpoctem dph a u nich je velmi slusnej vyber, zase bych chtel jezdit pezotem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U Andyho jsem auta bral a znám oba majitele.Vozí operáky z Belgie a Lucemburska.Auta v originál stavu.Viděl jsem tam i 2 roky starýho pašíka s 200 tisícema,takže na km asi nešáhaj.Vesměs neví co kupujou,prostě auto s historii a servisem.Nic víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupoval jsem tam C4 a dost mě zklamalo, ty všechny prohlášení existují jenom před tím než je chceš vidět. Stále takové, to donesu, servisku donesu a podobně. Pak, že Cebia si musíš zaplatit a podobně.

Ale i tak jsem koupil a zatím OK. Jen při přebírání vozu chyběly nějaké věci tak šup do jiného a tam ten hever vzali a dali ke mě a podobně.

Asi bych ta koupil znovu ale dal bych si pozor na drobnosti. Třeba auto z Holandska, ale pak jsem zjistil že serviska je s německýma záznamama.

Takže opatrně. A pak jsem viděl jak tam přivezli něco co nešlo poznat ani jaký je to auto a dvě báby na to vlétly a večer to byla nová leštěnka s novým motorem.

Takže to umí. 

Upraveno uživatelem MotoMoto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...