Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Seriozní autobazar?


P607Olda

Recommended Posts

Původně zaslal: jozefsv

tak sa mi zda,ze si uz raz bol v de nie?co ste tahali dodavku?preco tam nejst znova?

Zatím mám takové úvahy:

- asi bych jel když tak k soukromé osobě

- u bazaristů je časté jméno turecké, arabské, nebo polské, mám obavy, že budu podveden

- slyšel jsem, a přijde mi dost pravděpodobné, že ty opravdu lákavé kousky nejdou na Internet, prodejce prostě kontaktuje svoje známé z východu a jede se pro to, takže co je na internetu, je už probrané.

- Když jsem tahal tu dodávku, taky tam byla nesrovnalost - v německém TP 3500 kg, ale tady mi napsali 3300 kg, protože v Německu byla provedena přestavba, ale neměli od ní žádné doklady, takže jsem byl mírně zklamán. Taky to bylo auto asi za 310 000, teď sháním do 150 000, tak jestli má cenu absolvovat tu štrapáci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

Původně zaslal: jozefsv

tak sa mi zda,ze si uz raz bol v de nie?co ste tahali dodavku?preco tam nejst znova?

Zatím mám takové úvahy:

- asi bych jel když tak k soukromé osobě

- u bazaristů je časté jméno turecké, arabské, nebo polské, mám obavy, že budu podveden

- slyšel jsem, a přijde mi dost pravděpodobné, že ty opravdu lákavé kousky nejdou na Internet, prodejce prostě kontaktuje svoje známé z východu a jede se pro to, takže co je na internetu, je už probrané.

- Když jsem tahal tu dodávku, taky tam byla nesrovnalost - v německém TP 3500 kg, ale tady mi napsali 3300 kg, protože v Německu byla provedena přestavba, ale neměli od ní žádné doklady, takže jsem byl mírně zklamán. Taky to bylo auto asi za 310 000, teď sháním do 150 000, tak jestli má cenu absolvovat tu štrapáci.

osobne ked musim ist do bazaru tak mam husiu kozu.na druhej strane auta z privatu maju casto krat nezaujimave ceny ale zase vies co kupujes.

len si treba uvedomit jednu vec.je skoro jedno kolko to ktore auto stoji,na kazdom sa da zarobit cca rovnaky peniaz.ked chces kupit auto z dovozu v cechach tak kolko nanom musi dotycny zarobit?zadarmo to robit nebude.takze podla mna sa oplati ist vzdy a hlavne preto,ze nebudes pocuvat historky od dovozcu o starych ludoch co to jazdili ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja verim asi uz jen mimobazaristum hlavne ty ceny v bazaru neodpovidaji realite .

Pokud by jsi zhanel neco jineho nez 406 tak uvazuji o prodeji sve C5 2,2 HDi kombi 04 v vybave Exlusive a radnym servisem od novoti do dnes 109t ,mam moznost jineho auta a ted vaham jestli prodat .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: barenst

Ja verim asi uz jen mimobazaristum hlavne ty ceny v bazaru neodpovidaji realite .

Pokud by jsi zhanel neco jineho nez 406 tak uvazuji o prodeji sve C5 2,2 HDi kombi 04 v vybave Exlusive a radnym servisem od novoti do dnes 109t ,mam moznost jineho auta a ted vaham jestli prodat .

Skoda, ze to neni Peugeot. Nejak jsem se zameril na znacku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz mnoho lidi z PEUGOTU prestoupilo primo na tohle auto :) lepsi nez aby vsichni odchazeli k BMW .

Ale je fakt ze podvozek jako 406 to nema ,na tu vzpominav pri vetsich serpentynach , ale zase pri jizde po meste a po nasich dalnici si rikam jak se ty nase cesty zlepsili :)

Preji stastne hledani .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...
Původně zaslal: P607Olda

Jsem v kontaktu s panem Tůmou z Písku, tel. ... 468 884, případně ...685 502. Slibuje dovoz s nestočeným tachometrem. Máte s ním nějaké zkušenosti?

Takže pana Tůmu nedoporučuji.

Dušoval se, že auto bude mít servisku a nestočené km. Dopadlo to přesně naopak.

Dlouho jsme si telefonovali, auto z Francie nevzal, protože nesplnilo naše podmínky (což jsem hodnotil kladně). Po týdnu volal ráno, že už má vyhlídnuté v Německu, první majitel, se serviskou a že právě vyjíždí. Ten samý den večer volal, že nemá peníze, a ať jedu s ním s penězi, jinak si musí půjčit peníze. Já už jsem měl jiný program, a, nakonec, dohoda zněla, že auto přiveze.

Pak dovezl auto, je hezké a dobře jede (dal určitou slevu) ale nesplnil hlavní dohodu - nestočené km a serviska.

(Podotýkám, že jsem každý druhý den v zahraničí a nemám čas si jezdit pro auto sám).

Takže ještě jednou, sorry, ale nedoporučuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 let později...

Pozitivně jsem tu o Andy psal taky. O víkendu jsem tan koukal na 407 a ejhle skoro nic nemají skladem. Tak jsem přemýšlel v čem je problém... no a je to jednoduchý, 407 je starej krám a už tam mají zase hafo 508 :D Moje 407 je z Andy Auta a jediné co bych vytknul je nesmyslná cena za pojistku, která se pak špatně vypovídala. Ale to je moje chyba, že jsem uvěřil, že je výhodná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tůma z Písku je přejmenovanej podvodník.Ma za sebou tusim dva semestry v lochu za podvody s autama.Vybíral zalohy a nevozil.Jinak za mě Andy Auta.Ale jak u všeho,pečlivě výbírat.Na plac mu najíždí 2-3kamiony s autama týdňě.Auta jsou bank a dováženy od leasingovek z belgie.Vesměs Leaseplan.Auta už tak 4-5let nestáčí a velke bouračky nekupujou.Max lehke podřeníny.

Sorry za diakritiku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z Andy auta mám 807, kupoval jsem ji v roce 2010 a moc seriozně na mě nepůsobili.

Auto mělo 3,5 roku a najeto 153 000km, km tenkrát seděly, ale o tom, že jsou oba boky stříkaný (místy ne moc kvalitně) se sami od sebe nezmínili a ze začátku dělali blbce. Po bližší obhlídce bylo usouzeno, že těžkou havárku to za sebou nemá, spíše se někdo někam nevešel, což mi následně potvrdil i můj mechanik.

Dále se oháněli super předprodejní prohlídkou a výměnou všech vadných dílů (výmysl)- autu např. nesvítily parkovačky, tak jsem je to nechal vyměnit na místě a hned při prvním servisu jsem měnil jedno rameno co bylo v háji - takže tolik jejich pečlivá prohlídka. No a když jsem to chtěl napíchnout na diagnostiku, tak dělali, že neví, kde je zásuvka :D

Nicméně cena byla velice lákavá - tenkrát o cca 60tis nižší než konkurenční nabídky stejných ročníků, takže jsem ji nakonec vzal.

Zatím jsem neměl vážnější závadu, nepočítám-li výměnu setrváku a spojky, ramena a podobný spotřebák. Najeto zatím 70tis km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tůma z Písku je přejmenovanej podvodník.Ma za sebou tusim dva semestry v lochu za podvody s autama.Vybíral zalohy a nevozil.Jinak za mě Andy Auta.Ale jak u všeho,pečlivě výbírat.Na plac mu najíždí 2-3kamiony s autama týdňě.Auta jsou bank a dováženy od leasingovek z belgie.Vesměs Leaseplan.Auta už tak 4-5let nestáčí a velke bouračky nekupujou.Max lehke podřeníny.

Sorry za diakritiku

Auta z belgie by měli mít car pass

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem když jsem odvážel 407 tak k Andymu přijel seriózní chlapík s C6, 2,7 HDI. Po 15 ti minutách diskuse zhoustla, on tvrdil, že je to nebourané oni aniž by to zvedli tvrdili, že oba blatníky, kapota nárazník... nakonec to chlapík přiznal. Nicméně mu řekli, že takhle bouraný auto na plac nechtějí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechci vidět bazary moc černě, ale seriozní autobazar u nás neexistuje, každý má v úmyslu zákazníka nějak odrbat :myslim, záleží jen na tom, zda pro auto příjde Neználek z Vystrkova, nebo tři maníci, co se v tom léta hrabou a při prvním pohledu pod kapotu poznají švindl-těm se pak řekne, že pro ně auto nemá...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...