Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Něco klepe v motoru.


Vopičí

Recommended Posts

Zdravím všechny:papa.

A teď k problému. Mám 205 motor 1.4 typ TU, najeto 150tis . Něco začalo klepat přímo v motoru. Je to slyšet, když autu na volnoběh přidám plyn. Ozývá se to taky při rozjezdech. Je to jako kdyby klepalo přímo železo na železo. Může to bejt vymlácený uložení klikovky??

Oleje a ostatních náplní je všude dostatek. S autem jezdím normálně a né jako .... . Tak čím to může být:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uf, tak už jsem na to přišel. Je to ložisko na altíku, takže sjem hrozně rád že né klikovka. Altík má vůli, a proto, když jde motor do otáček, tak rachtá. Altík jsem na zkoušku sundal, je na něm vůle už značná, motor bez něj běží jak hodinky, nerachtá a potichoučku si přede. Takže pošlu altík na repas.

Díky kluci.

Jdu slavit, že se nebude půlit motor a odnesl to \"jen\" altík:D

:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vopičí

Uf, tak už jsem na to přišel. Je to ložisko na altíku, takže sjem hrozně rád že né klikovka. Altík má vůli, a proto, když jde motor do otáček, tak rachtá. Altík jsem na zkoušku sundal, je na něm vůle už značná, motor bez něj běží jak hodinky, nerachtá a potichoučku si přede. Takže pošlu altík na repas.

Díky kluci.

Jdu slavit, že se nebude půlit motor a odnesl to \"jen\" altík:D

:papa:papa

Tak to máš z řiti kliku....:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...