Sign in to follow this  
Followers 0
Vopičí

Něco klepe v motoru.

9 posts in this topic

Zdravím všechny:papa.

A teď k problému. Mám 205 motor 1.4 typ TU, najeto 150tis . Něco začalo klepat přímo v motoru. Je to slyšet, když autu na volnoběh přidám plyn. Ozývá se to taky při rozjezdech. Je to jako kdyby klepalo přímo železo na železo. Může to bejt vymlácený uložení klikovky??

Oleje a ostatních náplní je všude dostatek. S autem jezdím normálně a né jako .... . Tak čím to může být:myslim:myslim

Zaráží mne, že by to bylo už při 150 tis....jsem na auto šetrný......aspoň doufám:D

Uz si videl 205 s 150 tis. KM? prepocitaj si to na roky a potom zistis ze to auto by muselo stat stale v garazi. Pokial si neni 1. majitel a nechodis s nim len do kostola

Mám dojem, že ta 306, co jsem to dělal naposledy, měla na tachometru méně. Na tacho....

Uf, tak už jsem na to přišel. Je to ložisko na altíku, takže sjem hrozně rád že né klikovka. Altík má vůli, a proto, když jde motor do otáček, tak rachtá. Altík jsem na zkoušku sundal, je na něm vůle už značná, motor bez něj běží jak hodinky, nerachtá a potichoučku si přede. Takže pošlu altík na repas.

Díky kluci.

Jdu slavit, že se nebude půlit motor a odnesl to \"jen\" altík:D

:papa:papa

Původně zaslal: Vopičí

Uf, tak už jsem na to přišel. Je to ložisko na altíku, takže sjem hrozně rád že né klikovka. Altík má vůli, a proto, když jde motor do otáček, tak rachtá. Altík jsem na zkoušku sundal, je na něm vůle už značná, motor bez něj běží jak hodinky, nerachtá a potichoučku si přede. Takže pošlu altík na repas.

Díky kluci.

Jdu slavit, že se nebude půlit motor a odnesl to \"jen\" altík:D

:papa:papa

Tak to máš z řiti kliku....:D