Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pneu GOODRIDE


Dave405

Recommended Posts

Tak nevím, také existují BF Goodridge a ty skutečně vyrábí Michelin a prý jsou s nimi i kvalitou srovnatelné,a ještě vyrábí myslím Klébery.O těch co píšeš už jsem také četl.Není to vzhledem k ceně nějaká čína?Použít podobný,pokudmožno anglický název,to bývá jejich taktika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted jsem nekde videl test, necetl jsem to cele, ale gumy z ciny, pry nebrzdi... :myslim tezko rict, ale kdyz prihlednu k te cene, tak bych tomu i veril... Jestli nebude lepsi se podivat po malo jetych znackovych a nebo nejakou tu stovku prihodit za nove s rozumnou kvalitou. Ale taky zalezi co od gumy cekas, pokud jis zvykly kupovat gumy v hypermarketu, tak no problem, pokud ale cekas najeke schopne jizdni vlastnosti, tak radeji ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen si je kup, aspoň Tě příště nebude muset pneuservisák přesvědčovat a vysvětlovat Ti, že z Číny gumy nestojí ani za to ho.no a že šetřit na tom, co Tě drží na silnici, nebo díky čemu třeba na poslední chvíli brzdíš, když Ti tam vběhne dítě, je totální nezodpovědnost a špatnost. Už kolikrát se lidi přesvědčili, že levný věci stojí za prd a stejně se najdou další, kteří si myslí jak to vychytají, že nejsou tak hloupí aby kupovali drahé kvalitní pneumatiky. Opak je pravdou.

Jinak přesně jak píše Jiří - originál je BF Goodridge, tohle (pokud jsi se nepřepsal) je nějaká napodobenina, něco jako P LI M A :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nějak. Pneumatiky poměrně zásadně ovlivňují bezpečnost jak lidí ve voze, tak i lidí okolo. Šetřit tady opravdu může jen potenciální (sebe)vrah. :bojim Kvalitní pneumatiky nestojí zase o tolik víc a nekupuješ je každej rok, abys musel řešit tři stovky na pneumatice, který ovšem znamenají propastný rozdíl v chování na silnici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: Jiři II.

Tak nevím, také existují BF Goodridge a ty skutečně vyrábí Michelin a prý jsou s nimi i kvalitou srovnatelné,a ještě vyrábí myslím Klébery.O těch co píšeš už jsem také četl.Není to vzhledem k ceně nějaká čína?Použít podobný,pokudmožno anglický název,to bývá jejich taktika.

BF Goodridge ty mám a jsem spokojen ale tu je cena okolo 1500

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych to uvedl na pravou míru. Nikdy jsem nekupoval nic z hypermarketu a podobně. Na tyhle GOODRIDE jsem narazil v nejakem e-shopu a byly v akci, proto ta cena. Nicméně jsem zjišťoval co je to zač a jde opravdu o gumy z Číny, v testech se neobjevují vůbec a pokd ano, tak končí na posledních místech. Jejich koupě se v celku nedoporučuje.

Byl jsem zvyklý kupovat jeté pneu z německa od známého. Vzorek měly vždy minimálně 7mm, cena okolo 700Kč/ks a značky goodyear, michelin, pireli, continental a podobně. Bohužel už je nevozí a tak koukám co koupím. Zatím to vypadá na Kleber Dynaxer HP2 za cenu 1260Kč/ks. Pokud máte lepší nápad, sem s ním ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MichalTalbot

O.K. jen pro zajímavost, proč se Ti nezdají být lepší?

Koukal jsem na testy, recenze, atd. Prakticke zkušenosti u těch Firestonů jsou spíše neutrální. Je to pneumatika stejné cenové třídy jako Barum s nijak zvlášť oslňujícími vlastnostmi a malým nájezdem.

Měl jsem na autě Bravurisy a už bych je nekoupil. Takový hukot jsem ještě nezažil a vydržely asi polovinu toho co jiné gumy.

U těch Kleberů jsou spíše pozitivní reakce. Hodně se tohle pneu srovnává ve všech ohledech s Michelin Energy E3A.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro úplnost. Informace čerpám z testů a recenzí na internetu, kde se vyjadřují i běžní spotřebitelé. Více ale vycházím z informací známého, ke kterému jezdím přezouvat. Údajně ty Dynaxery vydrží při slušném ježdění i 80tkm :myslim

Jinak Kleber dělá v zastoupení Michelin.

Neříkám, že Firestone TZ200 jsou špatné gumy, ale Kleber Dynaxer HP2 mi za stejné peníze přijde jako lepší volba.

[upravil dne 15.3.08 Dave405]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Tiez som cital velku recenziu na pneu, teraz pred nedavnom. Boli tam aj GOODRIDY, a striedali posledne a predposledne miesto (teda okrem ceny :D ). S toho testu my sle vysli velmi slusni UNIROYALky - a neboli ani zrovna drahe. Chci je brat na budouci elektrony...

Napriklad este zajtra plati na ne akcia 1366KC vratane DPH a dopravy. A maju 12KS skladom ...

http://www.nejlevnejsipneu.cz/cz/pneumatiky.php?druh=1&vyrobce=24&sirka=195&profil=65&prumer=15

Co sa tyka brzdnej drahy na mokrej vozovke, boli dokonca najlepsie (i pred michelin, dunlop a continental), a v ovladatelnosti na mokre vozovke boli tusim druhe... Celkovo som pocul na ne len dobre ohlasi...

Klebery som mal zimne, ale velku radost som s nich nemal. Velmi rychlo sa sjizdeli... A co sa tyka vydrze, moc by som tym 80 tis km neveril... Continentalky CONTI ECO CONTACT vydrzali 52 000km pri az moc solidnom jazdeni. Sice odisli starobou, ale dezen uz mali tak 3mm... Viac by asi nevydrzali...

S Firestonama skusenost uz o neco lepsi, ale stale nic moc. BF Goodrich sme mali, a ty boli na paradu ... Uplne ina jazda ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...