Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Radio RT3


Neophyte

Recommended Posts

Zdravím pánové,jen malej dotáázek,má radiotelefon rt3 výstup na zesilovač?Chci vylepšit muziku v mazlíkovi,tak bych to chtěl vědět.A nebo mám raději koupit jiné radio?Už jsem se tu dočetl,že ke každému radiu se dá koupit redukce,abych nepřišel o ovládání na volantu.Jen nevím,takové nastavování displaye už bych asi nemohl provádět že,na te mega obrazovce,kdybych změnil radio.Jo a jinak jsem zkoušel vyndat tu mřížku z palubovky jak je výškáč a nějak mi to nešlo?Vím,že co nejde silou,jde ještě větší silou,ale nerad bych mému mazlíkovi ublížil :-) tak se mějte bratři a kdyby někdo věděl,poraďte...:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V servise mohou nastavit v BSI úroveň zesílení(výstup do reproduktorů nebo na externí zesilovač).Potom stačí na výstupy reproduktorů zapojit zesík.Nebo můžeš koupit zesilovač s reproduktorovým vstupem a nepotřebuješ nízkoúrovňový výstup z rádia.RT3 bych neprodával.Nové RT3 stojí okolo 50000,- Kč v servise, na vrakáči jsem ho koupil za 3000,- Kč.To je pokles ceny:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak děkuji,a ještě mě hrozně štve jedna věc,když poslouchám CD nebo radio a zastavím a vypnu motor,radio se vypne .A já poslouchám např.DnB a to jsou hodinové sety že...tak třeba když na někoho jen chci počkat,tak se mi nechce vypínat pokaždé motor,obzvlášť v zimě!Chci se zeptat,jestli je to vlastnost radia,nebo otazka nastavení a zapojení.Je to vážně pro mě prekérka a štve mě to fééést :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neophyte

Tak děkuji,a ještě mě hrozně štve jedna věc,když poslouchám CD nebo radio a zastavím a vypnu motor,radio se vypne .A já poslouchám např.DnB a to jsou hodinové sety že...tak třeba když na někoho jen chci počkat,tak se mi nechce vypínat pokaždé motor,obzvlášť v zimě!Chci se zeptat,jestli je to vlastnost radia,nebo otazka nastavení a zapojení.Je to vážně pro mě prekérka a štve mě to fééést :roker

no aj ked sa ti radio vypne po vytiahnuti kluca ..da sa zapnut po stlaceni cudlika hlasitosti :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano,to máš pravdu,jenže CD se zapne opět od začátku a já poslouchám hodinové sety,že skladba má třeba hodinu a není to rozdělené po písničkách,to mě štve...a včera jsem si udělal nové CD do auta a nevzalo to,asi s ním v brzké době zkoncuji a koupím si jiné,jen nevím,co ten display,pal.PC a tak,musím to dát někomu,kdo tomu rozumí,nějaké firmě na ozvučení auta,snad budou vědět...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neophyte

ano,to máš pravdu,jenže CD se zapne opět od začátku a já poslouchám hodinové sety,že skladba má třeba hodinu a není to rozdělené po písničkách,to mě štve...a včera jsem si udělal nové CD do auta a nevzalo to,asi s ním v brzké době zkoncuji a koupím si jiné,jen nevím,co ten display,pal.PC a tak,musím to dát někomu,kdo tomu rozumí,nějaké firmě na ozvučení auta,snad budou vědět...

daj si to v Peugeote nakonfigurovat aby sa ti radio dalo zhasnut iba manualne...t.j. stlacenim cudliku...:roker

apropo...ja som prerabal jednemu manikovi na passate radio ze sa mu zhaslo az ked zamkol central a bol vytiahnuty kluc ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Čauec,dnes jsem se pokusil vyměnit radio Rt3 za alpine a v Peugeotu se moc vesele netvářili.Na výměnu nakonec nedošlo :( po vysunutí radia se ukázalo,že přípojka jen tak pasovat nebude,trčelo z ní mraky drátků,tak mi bylo navrženo...buď to naprudko ucvaknu a příjdete o vše(pal.PC a vš možné kolem) a nebo počkejte týden a já to ověřím ve francii,co který drát je a zůstane to vše funkční.Teď mi tedy nezbývá,než čekat.Říkal,že problém v tom nevidí,jen by bylo škoda o to přijít.Jinak jsem vyměnil všechny repro v autě za značku Hertz a výsledek takřka nulový :bojim asi to origo radio je fakt nemožný :bacha snad se to po výměně zlepší:aut mějte se a čauec.jestli už tuhle výměnu má někdo za sebou,prosím pisněte váš výsledek :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes mi bylo zděleno,že radio samozřejmě vyměnit půjde,ale komplet shasne ten mega display,tutíž přijdu o pal PC :myslim sice ho denně nepoužívám,obejdu se bez něj,ale je to škoda.Kdyby tu někdo veděl,jak to rozchodit,byl bych vděčný za radu.Volal mi z Peugeotu,že vše zapojí tak,aby bylo možné vrátit původní radio,takže stříhat se zřejmě nebude...děkuji za případné rady :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...