Sign in to follow this  
Followers 0
BoneDaddy

Klimatizace v serviceboxu

5 posts in this topic

Ahoj. Prosim prosim, nevíte někdo jak poznám jakou klimatizaci (jestli digi nebo manual) má auto když znám VIN kód a vložím ho do service boxu? Nevím jestli jsem to dobře popsal. Vím kde hledat (peugeot.servicebox -> charakteristiky-> vybavení interiéru-> klimatizér+ chlazení klimatizace) ale nevím co tam má být napsáno když to auto má takovou nebo takovou klimu a kde přímo. Vlastně bych Vás chtěl požádat jestli byste se nemohli mrknout co tam máte vy a napsat přesně co tam je vedle toho klimatizér a chlaz.klim. napsáno plus napsat jakou klimu máte. Potřebuji zjistit jestli má auto digi klimu nebo manuální a znám jen VIN. Moc Vám děkuju. Pokud se v tom nevyznáte, nevěšte hlavy, já taky ne. :D Dík

vložíš tam VIN a pak vlevo klikneš na charakteristiku ,kde pak klikáš za výbavu ,,podle ND máš tam panel č.3 takže automatickou

Klimatizér S OHŘÍVAČEM VZDUCHU S ŘÍZENÝM OVLÁDÁNÍM

Chlazení klimatizace KLIMATIZACE

[upravil dne 13/3/08 sarkomi]

Super. Moc ti děkuji Sarkomi. Já jsem se taky koukal do těch nd ale zmátly mě ty 3 obrázky (možnosti). Děkuju. :super

pokud klikneš podle vinka tak se objeví jen ND co máš na autě a je tam jen panel č. 3 ,rád jsem pomohl