Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Po roku a pol to iste - straca sa voda


4ever

Recommended Posts

P406 2.0HDi \'01 80kW

Chcem sa spytat na Vas nazor, pred rokom a pol som mal problem s unikom vody, auto bolo kupene z darexu tam to aj opravili, bolo to tesnenie pod hlavou. Dnes som bol vyse 500km od domu ked sa mi rozsvietila kontrolka nedostatku chladiacej, heh divne pocity som mal ci to tam nenecham, dolial som destilku 1L, cestou po cca 350km som dolial 4dl, teraz som prisiel domov, voda unika, kolko to zistim rano.

Co moze byt zle okrem tesnenia pod hlavou ak je to vobec ono? Nebude prevdepodobne skor chybna hlava? To vsak dufam ze nie.

Je realne ze je po cca 40tis km po roku a pol zle? Podotykam ze auto setrim za studena mu nenakladam i ked par krat sa mi to nepodarilo dodrzat:( no ze by to tesnenie nevydrzalo? Ked menili tesnenie, hlava bola vraj aj na tlakovani a bola ok, podotykam preto vraj, pretoze to nemuseli spravit, fyzicky som pri oprave nebol, neostava mi nic ine len tomu verit.

Vyzera to tak ze nejaky olej vo vode bude, no niesom si celkom isty, co som tak letmo kukol do nej nezdala sa mi byt uplne cista, zajtra budem mudrejsi, snad.

Som zvedavy co s tym bude, po roku a pol ta ista oprava...

Pripadne co okrem tesnenia pod hlavou moze byt zle? Prasknutu hlavu nechcem radsej ani ratat lebo mi pride zle:grr

EDIT: Vodu tlaci cez uzaver expanznej nadobky

EDIT2: Nevyznam sa do toho, no nemoze to byt vodna pumpa? Ta pravdepodobne menena este nebola, aspon ked mne menili rozvody v peugeote tak ju zrejme nemenili.

[upravil dne 12.3.08 4ever]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...