Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Můj miláček s číslem 207 (téma: sportovní pružiny)


Lukas24

Recommended Posts

Ale mám dotaz pro znalce... chystám se koupit liťáky ,které mají zális (ET) 15 a zajímalo by mě nakolik to ovlivní jízdu a vše co to ovlivnit může , když dodávaná kola od Peugeotu mají zális mezi 23-25 ... je to velký problém??? Jinak mám vybranou značku DEZENT.:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lukas24

Původně zaslal: Ticcino

Původně zaslal: peugeotkovic

http://img.fotoalba.centrum.cz/img3/3530/3723530_4.jpg koukej-koberečky za 140kč v akci:aut Ale ted\' už je mám špinavé,šetřím na nové..

JJ, přesně takový mám taky, ale modrý. Sice mi neseděj uplně přesně výřezy, ale za ty prachy...

PS: Co co co, co to máš za příšery na tý palubce? A na tom volantu? To je voodoo? :o

Tak potah volantu nehodlám komentovat:D Jinak nevím co si měl na mysli na palubní desce? Tak nic navím nemám:myslim

Chlape, komentoval jsem odkaz co dávala \"peugeotkovic\". A né Tvůj interiér :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lukas24

Ale mám dotaz pro znalce... chystám se koupit liťáky ,které mají zális (ET) 15 a zajímalo by mě nakolik to ovlivní jízdu a vše co to ovlivnit může , když dodávaná kola od Peugeotu mají zális mezi 23-25 ... je to velký problém??? Jinak mám vybranou značku DEZENT.:mrk

No, podle serveru www.elektrony.cz, při výběru Tvého auta mi ET15 vždy vyšlo jako riziko. Kolo může drhnout o blatníky. Nemusí stále, může třeba v zatáčkách nebo při naložení auta. Osobně bych do toho nešel. Jinak co Ti to přinese: no tady je odkaz: http://www.carbibles.com/tyre_bible_pg2.html

Obecně maník nedoporučuje odchylovat se od ET daného výrobcem o víc než 5-7mm.

Dezent je ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k těm liťákům: Objednával jsem ronaly 7,5x16 s et 25 z www.elektrony.cz (dle jejich konfigurátoru je u menšího et potřeba upravovat blatníky), po objedmávce mi poslali mail: že na tento vůz (207 5d) je dle výrobce disků možné tato kola dát pouze s ET11 a na tyto výrobce vydá i typový list. Takže tomu konfigurátoru se nedá věřit na 100%. Kola mám už doma (s ET11) - jak se zlepší počasí tak je tam nahodim a pak dám vědět jak se vejdou. Praktycká zkouška je lepší než nepřesný konfigurátory:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, je možný, že ten konfigurátor nemají pro 207 ještě pořádně nastavenej, ono hlavně záleží na tom, co máš v techničáku. Pokud tam máš 6,5x16 ET31 a dáš 7,5x16 ET11 tak co se týče vnitřní strany ráfu, ten bude od podběhu o (113,5-106) 7,5mm dál, což je v pořádku. Vnější strana ráfu ale bude k blatníku o (51,5-84) -32,5mm blíž. Netvrdím, že to musí dělat problém, ale je to na pováženou. Pokud bych srovnával 6,5x16 ET31 a 7,5x16 ET25, vychází mi (113,5-120) -6,5mm blíž podběhu a vnější strana (51,5-70) -18,5mm blíž k blatníku. Takže v tomto případě bych raději použil ET25. Ale jak říkám, je třeba porovnávat s tím, co máš napsané v papírech.

Já mám v papírech 6,0x15 ET27 a dal jsem kola 6,5x15 ET20. Vnitřní strana prakticky lícuje (103-102,5) 0,5mm. Vnější strana (49-62,5) -13,5mm blíž k blatníku. A je to ok.

Prostě, kromě ET je třeba dohlídnout i na šířku ráfku, podle ní se zase volí pneumatika. Je to tak trochu alchymie. Jinak souhlasím, že pořádná široká nízkoprofilová guma vypadá dobře (o dalších aspektech jako hlučnost, přilnavost, komfort jízdy, atd. nemluvím), ale ta cena, ach ta cena...

[upravil dne 27.3.2008 Ticcino]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

No, je možný, že ten konfigurátor nemají pro 207 ještě pořádně nastavenej, ono hlavně záleží na tom, co máš v techničáku. Pokud tam máš 6,5x16 ET31 a dáš 7,5x16 ET11 tak co se týče vnitřní strany ráfu, ten bude od podběhu o (113,5-106) 7,5mm dál, což je v pořádku. Vnější strana ráfu ale bude k blatníku o (51,5-84) -32,5mm blíž. Netvrdím, že to musí dělat problém, ale je to na pováženou. Pokud bych srovnával 6,5x16 ET31 a 7,5x16 ET25, vychází mi (113,5-120) -6,5mm blíž podběhu a vnější strana (51,5-70) -18,5mm blíž k blatníku. Takže v tomto případě bych raději použil ET25. Ale jak říkám, je třeba porovnávat s tím, co máš napsané v papírech.

Já mám v papírech 6,0x15 ET27 a dal jsem kola 6,5x15 ET20. Vnitřní strana prakticky lícuje (103-102,5) 0,5mm. Vnější strana (49-62,5) -13,5mm blíž k blatníku. A je to ok.

Prostě, kromě ET je třeba dohlídnout i na šířku ráfku, podle ní se zase volí pneumatika. Je to tak trochu alchymie. Jinak souhlasím, že pořádná široká nízkoprofilová guma vypadá dobře (o dalších aspektech jako hlučnost, přilnavost, komfort jízdy, atd. nemluvím), ale ta cena, ach ta cena...

[upravil dne 27.3.2008 Ticcino]

já mám v TP 6x15 et 23 , s těmahle ronalama s et 11 a pneu 205/50 r16 to bude (myslím disk) +8.5mm do podběhu a +30.05mm k blatníku to znamená že kolo výce zasáhne na obě strany. V zadu to tam vejde akorát a ve předu mi bude disk trčet 9mm ven z blatníku, guma je ovšem trošku užší takže se snad vejde. Každopádně výrobce ronal tvrdí že jsou tato kola s těmito pneu na autě vyzkoušená a otypovaná, s větším ET se kvůli šířce údajně nevejdou. Tak uvidíme příští týden jak to obuju a nasadím na auto - pak dám vědět.

[upravil dne 27/3/08 matador]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem si pročetl Vaší diskuzi na téma ET. Já sem to myslel asi takhle ... parametry kola bych nechal stejné tzn. 185/65 , 15 palců a jen ET bych změnil z původních 23 (viz. techničák) na ET 15. Takové dezent nabízí (Dezent F - 185/65 , 15\" , ET15). Ještě sem viděl ty samé s ET 25 ,ale jen na jedné stránce ,tak nevím jestli je maj i normálně. Pak sem měl vybrané od Enza a ty seděly přesně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, já Ti rozumím, ale 185/65 R15 se vztahuje k pneumatice. Kdežto ET se vztahuje k disku. A disky mají různé šířky. Pro pneumatiku 185/65 je vhodná šířka ráfku 5,0 až 6,5 palce. Tak se ještě mrkni, jaké ty Dezenty nebo Enza jsou. Aby to nebyly nějaké 7\" nebo 7,5\". Jinak šíře ráfu je v techničáku napsána třeba jako 6,0J nebo 6,5JJ apod. Ve webshopech to \"J\" ani neuvádějí, protože 99% elektronů je \"J\". Pokud tvá nová kola (myslím tím disky) budou mít stejnou šířku jako ty původní, pak snad o 8mm menší ET nebude vadit. Ovšem pokud budeš mít širší ráf, je třeba s každým palcem navíc přičíst dalších 13mm směrem ven i směrem dovnitř...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: matador

Takže jsem obul (disk 7,5 x 16 ET 11 + pneu 205/50 R16), vešly se, nikde neškrtají ani při maximálním zatížení a dokonce jsou zapsany ve valkym TP:roker a vypadá to skvěle:D

Foto zde: http://www.peugeot-club.com/index.php?co=club/info.php&ktere=6154

[upravil dne 29/3/08 matador]

Máš to fakt pěkný!!! Asi je skutečně pravda , že kola dělají velký kus vzhledu! ;) ... já sem se špatně vyjádřil , myslel sem disky od Dezentu - 6,5J a ET 15 a předpokládám , že když nedrhnou tyhle (7,5J a ET 16) ,tak ty od dezentu budou také v pohodě!:super .... s těma kolama je to opravdu o něčem jiném!:super:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...