Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Můj miláček s číslem 207 (téma: sportovní pružiny)


Lukas24

Recommended Posts

Díky za Vaše ohlasy! Tak já bych to asi nenazýval jako tunning , to je otrošku o něčem jinym;) ,ale věřím že se to třeba někomu nelíbí... já osobně rád ,když si autíčku alespoň lehce poupravim k obrazu svému:) ... jinak svítí mi to v interiéru hezky , takže Vám určitě nějaké foto udělám;) ... a co se týká opěrky , tak tu nelznete zde http://www.hobbycar.cz/engine.php?idin=(id=3262)&viewd=1〈=cz

..a tam sem jí také koupil! Tento obchod mohu vřele doporučit!:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já hledám 207 jak divej,zatím marnej boj,nemohu vybrat,no bude to zřejmě tím,že mám specifický představy mezi jinými ,černou barvu 1,4 benzín a klidně 3 dveř. klima.

Zvažuji dovoz z Francie,kdyby někdo mohl poradit jak na to,nebo kam se dívat tak díky předem.

Lukaš 24

máš to moc pěkný napiš něco blíž ,kde jsi kupoval a za jakou cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já sem měl také svou představu o 207 a tu sem také realizoval;) ... kupoval sem u Domaskýho v Praze (Kyje) a motor sem si tam dal 1.4 16V ,která je samozřejmě dražší , pak sem chtěl červenou barvu (kterou mi pořád rozmlouvali,protože nebyla skladem:D) ,takže sem si počkal asi 3 měsíce ... no a jinak tam mam klimošku navíc a nechal sem si dělat ochrannou folii - černou na zadní boční a zadní sklo... třídvéřáka mám schválně , protože se mi to kvůli sportovnímu vzhledu líbí;) ... vlastně když mrknete na výběr 207ček a dáte verzi RS bude to vypadat stejně (krom přední masky a litejch kol ... když nepočítam motor a vnitřek:D) jako to moje... ale liťáky si samo dokoupím. Jak sem tu někde četl je to 33% vzhledu;) ... takže sečteno podtrženo sem to měl za auto s motorem 1.4 16V + klimoška - 340.000+30.000 = 370.000 Kč ... ale v základu stojí 240.000 Kč (s motorem 1.4) a projeví se to i na interiéru ,který je o trošku horší a pokud vím nemá přední maska mlhovky. Takže tak!:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...