Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Můj miláček s číslem 207 (téma: sportovní pružiny)


Lukas24

Recommended Posts

Tak tohle je můj Miláček! Zatím sem dělal jen velmi kosmetické úpravy jako :nálepka tribal , koncovka výfuku RS , sportovní potah volantu , dneškem počínaje sportovní hlavice řadící páky ... atd. Dále se chystám na liťáky od Enza , sportovní filtr , sportovní výfuk , možná nálepka na zádní sklo - nejspíš taky tribal a co mě časem napadne! Autíčko je super!

PS. Mám ho krátce ,takže hodnotím vzhled , jízdní vlastnosti , pohodlí apod. co se týká spolehlivosti a poruchovosti , na to je ještě příliž brzo na hodnocení;)

[upravil dne 18.9.2008 Lukas24]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Interiér musím nafotit! A samozřejmě dodám! Koberečky sem se chystal koupit červeno černé ,ale nakonec mám klasické černé ... ale na léto si přikoupím nějaké hezčí!;) ... zima , bláto a podobné hnusy sou prostě nešvar! Jinak sportovní hlavice je červeno - černo - stříbrná , a potah volantu - černo - šedivo - červený ... nepřeháním to v interiéru s červenou jen je tam lehce obsažena... no jo asi sem blázen co moc řeší svoje auto!:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peugeotkovic

http://img.fotoalba.centrum.cz/img3/3530/3723530_4.jpg koukej-koberečky za 140kč v akci:aut Ale ted\' už je mám špinavé,šetřím na nové.. Na bílých autkách hezky vyniknou ta zadní,červená světla.. Já už mám 3 bílé autko:aut

[upravil dne 12.3.2008 peugeotkovic]

Pěkné koberečky , takové by se mi tam taky hodily!;) Ale i v létě preferuju gumový ... kvůli bordelu a co sem koukal dělaj se taky pěknýýý ... černo - červený ... jinak musim uznat , že červená pežoťácká světla v bílé barvě musí vypadat hezky , já zas mám rád tu kombinaci červené barvy a zadních černých skel:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

prodluz to takhle :D

tady zrovna testuji zkrizitelnost naprav u naseho off roadu :mrk

[upravil dne 12/3/08 Marlin]

Tak to už by to bylo asi moooc prodloužený:D ... ale myslim , že tenhle offroad se jim poved:super ... jojo 207 se rozrůstá ... v poslední době vidím samé kamiony s tímhle miláčkem:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele :)

A na závěr se podíváme, jak si letos vedou jednotlivé vozy v prodejních statistikách:

pořadí model prodeje celkem 08 (ks)

1. Škoda Fabia 3880

2. Peugeot 207 409

3. VW Polo 374

4. Toyota Yaris 361

5. Renault Clio 289

6. Hyundai Getz 278

7. Citroen C3 268

8. Fiat Grande Punto 207

9. KIA Picanto 193

10. Ford Fiesta 192

11. Opel Corsa 190

12. Mazda 2 163

13. Mitsubishi Colt 101

14. Subaru Justy 5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...