Senad

Postraní guma u dveří

17 posts in this topic

Čau, mám problem... guma co je dole na prahu, tak je asi na 4 místech odtržená,... je to zpusobeno tím , jak se vystupuje, tak se zavadí nohou..vypadá to děsně:(... dá se to nějak opravit?? díky

[upravil dne 12.3.2008 Senad]

Pokud není poškozená tak se dají koupit plastové příchytky a nacvakat jí zpátky,pokud je tak jí koupit v peugeotu a dát nové příchytky+výmněna

kde seženu ty příchytky...guma vypadá trochu poníčená...myslím ty dírky na kterých to drží... a co stojí guma u peugeotu??? to bude darda:o

Co stojí si už nepamatuju myslím,že to bylo do litru.Zaregistruj se sem a najdeš tam vše potřebné pro tvé auto;)

Původně zaslal: Senad

díky moc :super

3,- s dph za kus:papa

Ja měl to same a vytrhané ty sponky,tak jsem je podlepil silikonem a ani se nehnou.

ja to trochu prichytl silikonem, ale pred 14 dny jsem to zase ukopl, tak premyslim, jestli to zalepit poradne a nebo zkusit nove prichytky.. jeste si to necham projit hlavou, ikdyz lepit to tam na tvrdo se mi nechce

Původně zaslal: f3Rd@

ja to trochu prichytl silikonem, ale pred 14 dny jsem to zase ukopl, tak premyslim, jestli to zalepit poradne a nebo zkusit nove prichytky.. jeste si to necham projit hlavou, ikdyz lepit to tam na tvrdo se mi nechce

ja dal nove prichytky, koupil jsem jich za 30Kc v Peugeotu a rok uz mam pokoj na obou stranach auta, predtim jsem zkousel oboustrannou pasku, ale ta po case odpadla

Původně zaslal: Klika

Stačí pár samořezných šroubů a podložek a drží napořád

ale fuj, to bych neudelal ani nahodou, zvlast v takhle bordelem a vlhkosti exponovanem miste, jarni model co jenom kvete fakt mit nechci

Původně zaslal: Klika

Stačí pár samořezných šroubů a podložek a drží napořád

Tak opravovat nieco na kapote auti samozerkou by malo byt trestne :aut

Tak opravovat nieco na kapote auti samozerkou by malo byt trestne :aut

není kapota ale prahy :papa

Pro odtrženou gumu od kastle mám také v zásobě pár příchytek (pokud to dobře sedí, tak to vydrží dlouho – nemá se za co ukopnout) a pokud je někde guma roztržená tak se mi osvědčilo ji slepit vteřinovým lepidlem (natřít pouze hrany a přiložit, ale pozor drží to hned a pak to nelze vzít zpět :o).