Sign in to follow this  
Followers 0
Wooer

Hláška na palubním PC

10 posts in this topic

nebude to spis Handbreak on - zatazena rucni brzda ? pokud neni zatazena, bude to souviset se spatnym spinacem pod pakou rucni brzdy, obcas prestane fungovat, celkem znama zavada u 307

Původně zaslal: Wooer

Nevíte někdo co znamená hláška HEADBREAK ON u 307 Break

\"zlomení hlavy zapnuto\" :aut

Přikláním se taky s píš k tý ručce ;)

Ještě mě napadlo, když máš toho Breaka... Jestli třeba nehlásí \"Hlava breaka zapnuta\":myslim:aut:D

[upravil dne 12.3.08 MJSytic]

taky jsem si to myslel a je to Handbrake On,uz se mi to jednou stalo,rucka nebyla uplne odbrzdena

Ne ne ručka to není, stalo se mi to už asi třikrát jednou na blátě když se mi začaly protáčet kola a dvakrát na horách když jsem brzdil z kopce na ledě a pak i byl trochu cítit smrad jako když se přismahne spojka:-))))(to jen na tom sněhu z kopce)

Tak tohleto presne se mi stalo pred vanocema taky a byla to jiz zminena zamrzla ( zarezla, zasekla,..) rucni brzda ( ktera se tvarila, ze je odbrzdena - jeji zatazeni nehlasil PC, ani to nebylo poznat pri jizde). No a v okamziku, kdy se ti zacnou protacet kola, zacne se to hadat s ABS. Mne vymenili lanovody od rucky a je po problemech i po hlaskach.:super

[upravil dne 14/3/08 permonik7]

ja mam zase na 206ke uplne odbrzdenú ručnú, a kontrolka ručnej mi na palubke svieti nonstop...tiež mi je to čudné a nepríjemné, ale musím sa s tým nejak zmieriť, lebo netuším čím to môže byť...

Původně zaslal: Wooer

No to by mohlo být, dík za tip Permoníku:-))

Rado se stalo;)