Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diesely lezou na mozek!


TiborTeam

Recommended Posts

Původně zaslal: adraj

tak majitelé naftových motorů,přiznejte se,pocitujete na sobě nějaké změny:D:D:D

jinak to asi bude spíše dobrý vtip,ale dobrý:D

POzoruji to opačně, když jsem měl 205 v nenzínu a nechtěla mi přestat žrát chvílema i 9 litrů, tak sem měl zdravotní potíže já a moje peněženka dostávala pokaždý na pumpě infarkt, ale od doby 1.9D je to v pohoděěěě.....:D:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jenom nechápu dieslovou zarytost některých mých kámošů, kteří na benzín jenom nadávají (nějakej komplex?).

Osobně jezdím s obouma (dneska 206 1.4HDi) a vůbec mě to nevadí, akorát při koupi bych upřednostnil benzína.

Ti moji známí co mají TDi PD apod. akorát nedokážou pochopit, že nikdy nebude auto silný jak BMW 540i a spořivý jako 1.4HDi. Někteří si při tom ale tvrdí jak jim to TDi jede líp jak kdejakej bavorák. Já se pak radši odeberu k baru za holkama když tohle slyším :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uděláme pokus... dáme autora tohoto článku do absolutně tiché komory - stačí klidně na hodinu. Hodinu nic neuslyší. pak mu tam pustíme komára. Předtavte, extrém, nic neslyšíte, uši napnuté našponované a najednou \"tichý\"komár.

Ano, evoluce probíhala miliony let - a my za posledních pár desetiletí vynalezli dieselový motor a absolutně tichou komoru. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peugeotkovic

mně je z nafty špatně od žaludku,tak bych i věřila,že i mozku to moc nesedí..:myslim:aut

No tak ji nepij, to se lije do nadrže:D:D:D Jinak naftu taky nemusim, jednak mi vadí ten traktorový zvuk, pak smrad nafty, ale zřejmě bych si nakonec i zvyknul kdybych musel, ale já nemusím:D. Jinak vim co je město narvaný kamiony který táhnou do Polska, a ten puch a bolavou hlavu z toho nikomu nepřeju;)

[upravil dne 12/3/08 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...