TiborTeam

Diesely lezou na mozek!

33 posts in this topic

Dobrý je závěr toho článku.....

Neboli, ve jménu nízké spotřeby napřed všichni zblbneme a potom umřeme na infarkt.

No, aspoň konečně víme, proč řidiči služebních tédéíček tak často jezdí jako po frontální lobotomii... :D

tak majitelé naftových motorů,přiznejte se,pocitujete na sobě nějaké změny:D:D:D

jinak to asi bude spíše dobrý vtip,ale dobrý:D

dnes se umírá na všelico takže nějaký mozkový harakiri po naftě mne nějak nevyvede

Původně zaslal: adraj

tak majitelé naftových motorů,přiznejte se,pocitujete na sobě nějaké změny:D:D:D

jinak to asi bude spíše dobrý vtip,ale dobrý:D

POzoruji to opačně, když jsem měl 205 v nenzínu a nechtěla mi přestat žrát chvílema i 9 litrů, tak sem měl zdravotní potíže já a moje peněženka dostávala pokaždý na pumpě infarkt, ale od doby 1.9D je to v pohoděěěě.....:D:roker

To spíš vypadá že diesely lezou na mozek spíš benziňákom!:D:D:D:D:papa

Já jenom nechápu dieslovou zarytost některých mých kámošů, kteří na benzín jenom nadávají (nějakej komplex?).

Osobně jezdím s obouma (dneska 206 1.4HDi) a vůbec mě to nevadí, akorát při koupi bych upřednostnil benzína.

Ti moji známí co mají TDi PD apod. akorát nedokážou pochopit, že nikdy nebude auto silný jak BMW 540i a spořivý jako 1.4HDi. Někteří si při tom ale tvrdí jak jim to TDi jede líp jak kdejakej bavorák. Já se pak radši odeberu k baru za holkama když tohle slyším :)

Jestli to nebude tim, ze majitele silnych benzinu (kolem 200 koni a vyse) nemaji potrebu se vetsinou predvadet... Kdyz polozim plyn na pohladu, tak jedu.... bez vyraznych sazi z vyfuku :)

[upravil dne 12.3.2008 Demo]

uděláme pokus... dáme autora tohoto článku do absolutně tiché komory - stačí klidně na hodinu. Hodinu nic neuslyší. pak mu tam pustíme komára. Předtavte, extrém, nic neslyšíte, uši napnuté našponované a najednou \"tichý\"komár.

Ano, evoluce probíhala miliony let - a my za posledních pár desetiletí vynalezli dieselový motor a absolutně tichou komoru. :)

Původně zaslal: peugeotkovic

mně je z nafty špatně od žaludku,tak bych i věřila,že i mozku to moc nesedí..:myslim:aut

No tak ji nepij, to se lije do nadrže:D:D:D Jinak naftu taky nemusim, jednak mi vadí ten traktorový zvuk, pak smrad nafty, ale zřejmě bych si nakonec i zvyknul kdybych musel, ale já nemusím:D. Jinak vim co je město narvaný kamiony který táhnou do Polska, a ten puch a bolavou hlavu z toho nikomu nepřeju;)

[upravil dne 12/3/08 Radek Hurvajz]

Původně zaslal: vix

Bionafta \"smrděla\" po smažených řízkách. :D

Jo, spíš po palačinkách. :D

Původně zaslal: Marlin

nafta fuj. Nikdy,.

A nasedl do 1.6 HDI a odjel....:D:D:D:D

Původně zaslal: jarajarda

nafta fuj. Nikdy,.

Nj, Nejša jezdí na to FUJ:D:D:D:D:D

I když buhví co do toho Marlin tankuje:D:D

[upravil dne 12/3/08 Radek Hurvajz]

Původně zaslal: jarajarda

nafta fuj. Nikdy,.

mno dneska ne :P

Radku kdyz jsem dnes tankoval do bawce, tak uz jsem tam chtel rvat cernou pistoli :D

[upravil dne 12/3/08 Marlin]