Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Spojka


Cingo

Recommended Posts

Nenapsals co máš za motor. Pokud benzín, tak to setrvačník rozhodně nebude.

Mně to při rozjíždění nedělalo nic. Ale při zařazené rychlosti za studena, když jsem sešlápl pedál plynu, tak to písklo. Když jsem ho pustil, písklo. Sešlápl, písklo. Někde se tu řešilo, že by to mohl být těsnící spoj výfukového potrubí a řešilo se to myslím měděnou pastou. Bohužel v mém případě to nebyl výfuk, ale volná spojka. Bohužel jí nestačilo dotáhnout, neboť tím, že pořádně nedržela se poškodila. Nechal jsem ji vyměnit a od té doby klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Cingo

Ak by to bolo len ložisko, tak to nieje take hrozné. Zatial si ma potešil

ak to bude lozisko...tak to treba vymenit bo dodrbez pritlacny tanier spojky.....lozisko sa zasekne a bude sa tocit kompletne cele na spojkovom pritlacnom taniere....pozri si moj prispevok o spojke s fotkami a potom sa rozhodni...ak mas chytene lozisko.. uz aj na vymenu...neriskoval by som to...predsa dat 1500 za lozisko a 7000 za celu sadu je rozdiel...ci nie?

[upravil dne 18/3/08 marisw]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte

Nechcem zakladat novu temu, tak vyuzijem tejto.

Chci se zeptat, da sa na 79kW motor prehodit spojka zo silnejsieho 100kW? Pytam sa preto, lebo som si precipoval ECU a vzrastol mi krutak tak ze mi pretaca spojku. 100kW motori by mohli mat silnejsie spojky.

Vie mi niekto poradit, pripadne navrhnut ine riesenie?

P307, 2.0HDI 79kW, 2002

Thx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...