Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

JAK VYTÁHNOUT ORIGINÁL RÁDIO ZE 406?


Micky

Recommended Posts

Ahoj, mám Peugeot 406 sedan, r.v.2000 s digitální klimatizací a je v něm originální rádio na kazety Clairon s ovládáním pod volantem. Sehnal jsem si totéž rádio Clairon na CD a chci ho vyměnit. Nevíte jak mám rádio vytáhnout a na co si dát pozor při instalaci nového? Bude mi vše fungovat? Bude rádio na CD komunikovat s displayem? Děkuji moc za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Micky

Ahoj, mám Peugeot 406 sedan, r.v.2000 s digitální klimatizací a je v něm originální rádio na kazety Clairon s ovládáním pod volantem. Sehnal jsem si totéž rádio Clairon na CD a chci ho vyměnit. Nevíte jak mám rádio vytáhnout a na co si dát pozor při instalaci nového? Bude mi vše fungovat? Bude rádio na CD komunikovat s displayem? Děkuji moc za rady.

dva hrebiky do tech direk co jsou v radiu a zatahni za diru na kazety , az tam das nove je treba zajet na diagnostiku a nechat jej nacist do BSI , zapisuje se vin do radia , bez toho ti sice hrat bude ale bude ti nesnesitelne pipat v repraku , akorad si nejsem ted jist jak cd pobere display PP.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak máte pravdu kluci, rádio jsem snadno vymontoval a nové snadno namontoval. Vše spolu komunikuje, na displayi se vše zobrazuje, hraje, akorát nesnesitelně pípá.:-) Nevíte kolik za to přehrání VIN běžně chtějí v Peugeotu? Volal jsem do jednoho a tvrdili mi 1.800Kč bez DPH, to se mi zdá šílené! Zvládne to i šikovný autoelektrikář s plnohodnotnou diagnostikou na Peugeoty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Micky

Tak máte pravdu kluci, rádio jsem snadno vymontoval a nové snadno namontoval. Vše spolu komunikuje, na displayi se vše zobrazuje, hraje, akorát nesnesitelně pípá.:-) Nevíte kolik za to přehrání VIN běžně chtějí v Peugeotu? Volal jsem do jednoho a tvrdili mi 1.800Kč bez DPH, to se mi zdá šílené! Zvládne to i šikovný autoelektrikář s plnohodnotnou diagnostikou na Peugeoty?

no nemela by ta cena jit pres 400 s dph , odkud jsi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Micky

Jsem z Ostravy, v Peugeotu Ludgeřovice mi sdělili tuto částku, což se mi zdá opravdu ujeté.

Zkusil bych ti to dohodnout u Tichého v Havířově , blíž už nikoho neznam , z ostravy jsem už 8 let pryč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...