Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nejde nastartovat


a-l-d-a

Recommended Posts

Zdravim nejde mi nastartovat moje 306 r.v. 200 1,8. mel sem odpojenou baterku protoze sem natahoval od radia draty na zesilovas a tubu a nechtel sem at se treba neco stane tak pro zicher. prestal jit central tak rikam asi pojistka tak se je vsechny proletel jako ze vytah a dal z5 v pojistkach v aute a zadna spalena.tak sem to chtel aspon schovat do garaze kontrolky vsecno najede akorat sviti displej v otackomeru,ale neukazuje stav kilometru a to same hodiny displej sviti,ale neukazuje hodiny jinak vse funguje auto toci,ale nechtytne muzete mi poradit??? Diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: a-l-d-a

kostra od zesiku pripevnena dole v kufru pod zadnim svetlem na sroubu pridelana a na fest

a nebylo tam jeste nejake ocko s kabelem ? mam namysli kostra od jineho svazku ? to by pak byl ten problem , popř zkus zmenit kostru zesiku nebo ji nachvilku odpoj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: Pe.Tr

zkus ty pojistky projit a uvidiš , ta kostra me jen napadla pač vim že bez kostry v zadu v kufru auto nenastartuješ.

pokud by slyšel čerpadlo tak by byla ok:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Projdi v motorovy casti vsechny pojistky, protoze se me stalo to samy, pri zapojovani radia se me omylem dotkli kabely natazeny ze zesiku a prcla me pojistka, nesel imo, nesel central neslo nic, pojistka to vyresila, jenom doufej, ze sis neodpalil neco vic, nevim jak to bylo u p306co sem mel ani jak maji dobre nebo spatne chranenou elektroinstalaci, ale taky se mohlo stat v nejhorsim pripade, ze si si odbouchl ridici jednotku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...