Sign in to follow this  
Followers 0
a-l-d-a

nejde nastartovat

17 posts in this topic

Zdravim nejde mi nastartovat moje 306 r.v. 200 1,8. mel sem odpojenou baterku protoze sem natahoval od radia draty na zesilovas a tubu a nechtel sem at se treba neco stane tak pro zicher. prestal jit central tak rikam asi pojistka tak se je vsechny proletel jako ze vytah a dal z5 v pojistkach v aute a zadna spalena.tak sem to chtel aspon schovat do garaze kontrolky vsecno najede akorat sviti displej v otackomeru,ale neukazuje stav kilometru a to same hodiny displej sviti,ale neukazuje hodiny jinak vse funguje auto toci,ale nechtytne muzete mi poradit??? Diky moc

ted sem koukal do prirucky a muze to byt v motoru pojistka cislo tusim 2 60A ze je spatna?? zitra se na ni podivam ale poradte mi jestli budete vedet cim by to mohlo byt za kazdou radu sem rad . diky.

no pojistkama bych určitě začal , kam jsi dal kostru od zesiku?

Původně zaslal: a-l-d-a

kostra od zesiku pripevnena dole v kufru pod zadnim svetlem na sroubu pridelana a na fest

a nebylo tam jeste nejake ocko s kabelem ? mam namysli kostra od jineho svazku ? to by pak byl ten problem , popř zkus zmenit kostru zesiku nebo ji nachvilku odpoj.

kostrou to nebude tu uz sem mel vcera natazenou a hralo mi to v poho a startovalo pac sem mel kable jen natezene pres vnitrek auta a nebyly jeste schovane takze to se vylucuje

neni protoze to normalne toci motor a vvse funguje krom tech veci ktere sem psla nahore, ale nenaskoci

auto točí a nechytne mne to připomíná OK406,taky pak točilo a nechytalo nakonec čidlo otáček

zkus ty pojistky projit a uvidiš , ta kostra me jen napadla pač vim že bez kostry v zadu v kufru auto nenastartuješ.

Původně zaslal: Pe.Tr

zkus ty pojistky projit a uvidiš , ta kostra me jen napadla pač vim že bez kostry v zadu v kufru auto nenastartuješ.

pokud by slyšel čerpadlo tak by byla ok:myslim

jaky konektor k zapalovaci rampe kde ho mam najit at tomuzu zkontrolovat?? pojisty sem presel v aute vsechny mel sem je postupne vytazene a zadna nebyla spalena a ani v motoru nebyla zadna ta mala spalena jeste se mrknu na ty velke a jeste projedu ty male uvidim no

Projdi v motorovy casti vsechny pojistky, protoze se me stalo to samy, pri zapojovani radia se me omylem dotkli kabely natazeny ze zesiku a prcla me pojistka, nesel imo, nesel central neslo nic, pojistka to vyresila, jenom doufej, ze sis neodpalil neco vic, nevim jak to bylo u p306co sem mel ani jak maji dobre nebo spatne chranenou elektroinstalaci, ale taky se mohlo stat v nejhorsim pripade, ze si si odbouchl ridici jednotku.

Hoja tak pazoutek uz si krasne vrni, bylo to v pojistce ve vnitrmin prosoru myslim ze 6 5A vymenil sem a slape to, ale vsem diky za rady:roll

pojistka F6 je pro spínač výstražná světla a elektronická řídicí jednotka motoru ECU tak pak je to jasný,hlavně že auto už je pojízdný:)