Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Chlapi dnes som dostal novinu


qity3

Recommended Posts

Gratuluju k výkonu, každopádně pokud je to Tvůj první potomek, tak počítej s tím, že se Ti celej život obrátí vzhůru nohama a to, co až doteď bylo důležitý, stane se zcela podružným a tím jednoznačně nejdůležitějším se stane to, malé, ukřičené cosi s nádherným úsměvem, co si společně s ženou dovalíš za 9 měsíců domů. Každopádně si, pokud ještě můžete, užívejte toho, co máte oba rádi - až se svišť narodí, tak si budete muset na většinu věcí aspoň v prvním roce zajít chuť. (Ale abych Tě jen neděsil, tak všechny ty změny budeš prožívat s radostí, že to je právě pro toho sviště to nejlepší - i když bys ho někdy roztrhl jak žížalu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: qity3

Vraj k nam pribudne novy clen do klubu o 9 mesiacov. Vraj budem TATO. :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:potlesk:potlesk:potlesk:super:super

Gratuluji , co to bude?

Pe.Tře - Ty jsi hned po té, co Ti manža sdělila, že čekáte věděl, co z toho bude???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: qity3

Vraj k nam pribudne novy clen do klubu o 9 mesiacov. Vraj budem TATO. :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:potlesk:potlesk:potlesk:super:super

Gratuluji , co to bude?

Pe.Tře - Ty jsi hned po té, co Ti manža sdělila, že čekáte věděl, co z toho bude???

jj my hned věděly že to bude holka , pač sem před početím tančil holčiči tanec :D

Ne upřimně jsem si myslel že dotyčný si objednal nový vůz u Peugeot.SK ale pak mi došlo že čekačky jsou tak do 4-5 měsícu , aspon v čr teda,nevim jak na slovači:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: qity3

Vraj k nam pribudne novy clen do klubu o 9 mesiacov. Vraj budem TATO. :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:potlesk:potlesk:potlesk:super:super

Gratuluji , co to bude?

Pe.Tře - Ty jsi hned po té, co Ti manža sdělila, že čekáte věděl, co z toho bude???

jj my hned věděly že to bude holka , pač sem před početím tančil holčiči tanec :D

Ne upřimně jsem si myslel že dotyčný si objednal nový vůz u Peugeot.SK ale pak mi došlo že čekačky jsou tak do 4-5 měsícu , aspon v čr teda,nevim jak na slovači:D

:D:D:D:D:D:D

jinak samozrejme gratuluju a byl bych pro tipovacku... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: qity3

Vraj k nam pribudne novy clen do klubu o 9 mesiacov. Vraj budem TATO. :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:potlesk:potlesk:potlesk:super:super

Gratuluji , co to bude?

Pe.Tře - Ty jsi hned po té, co Ti manža sdělila, že čekáte věděl, co z toho bude???

jj my hned věděly že to bude holka , pač sem před početím tančil holčiči tanec :D

Ne upřimně jsem si myslel že dotyčný si objednal nový vůz u Peugeot.SK ale pak mi došlo že čekačky jsou tak do 4-5 měsícu , aspon v čr teda,nevim jak na slovači:D

nejaky patek te uz znam ale o o holcicim tanci si nic nerikal :-( tak pro to mam dva kluky a dalsi je na ceste, tak se modlim v holku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: qity3

novy clen do klubu o 9 mesiacov.

Původně zaslal: Pe.Tr

Gratuluji , co to bude?

Ty seš dobrej :mrk trochu počítej, jestli se to narodí za 9 měsíců, tak má chudák ještě zpocené čelo a partnerce se ještě klepou kolena a ty hned, co to bude :D:D.

Gratulace autorům :papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...