Metju

mizne voda z chladiaceho systemu

12 posts in this topic

včera mi odrazu teplota motora začala prudko stupat a auto prestalo kuriť, musel som ihned zastavit a zistil som že mi zmizla voda z nadržky k chladiacemu okruhu...a to som kontroloval stav kvapaliny pred 2 tyždnami!!dolial som teda destilovanu vodu a dnes som kontroloval hladinu kvapaliny opät a zase skoro prazdna...nejake napady?servis to isti, ale ten pežotacki je akysi divný :myslim

a koukal jsi pod auto či někde neteče?hadice je někdy prevít

ako som to pozeral v garaži som zistil že je tam mokra škvrna...tak som to dolial a naštartoval no voda nekvape...dal som pod motor na zem karton a papier a ked to bude rano znova mokre tak to budem asi v hadici...zajtra vam budem referovat čo ako

Ten samej problém mám teďka já, u mechanika jsem byl auto jsem mu tam nechal, a je to tesnění pod hlavou.

tak dnes rano som nechal mojho cukrička (206SW) v servise, manik mi povedal že to bude tesnenie pod hlavou alebo vodne čerpadlo...dufam že to chlapci zrobia, cukriček musi byt v 100% stave

Mne minule sa zacala stracat voda a bola to dierava mrazova pojistka. Kamarat ktory mi kocura opravuje robi aj v znackovom peugeot servise povedal, ze je to dost casta zavada. Doteraz neviem pochopit ako to tam tu dieru spravilo :myslim

Původně zaslal: El-Chio

Mne minule sa zacala stracat voda a bola to dierava mrazova pojistka. Kamarat ktory mi kocura opravuje robi aj v znackovom peugeot servise povedal, ze je to dost casta zavada. Doteraz neviem pochopit ako to tam tu dieru spravilo :myslim

...a poznas taku vec ako je korozia materialu....? Mrazova poistka je tenky plech tvarovany na zátku.

njn, tenky tak 3 mm a hlavne ziadna hrdza cize oxid zeleza tam nebol menim pravidelne nemrznucu a ta ma antikorozivne ucinky;). Ta pojista vyzerala skor ako keby ju ta voda vymyla. Ako ked byvaju diery od vody v kamenoch....

Původně zaslal: Metju

takže je to deravy chladič-hmmm, neprijemne...

sice nepříjemné ,ale hlavně že se našla závada kde ti uniká voda.

dufam že to vydrží...kamarat sa mi smial že či som bol v prestrelke...hehe...ked mam dieru v chladiči... srandista...