Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

PŘESNÉ TEXTILNÍ KOBERCE DO 406


Micky

Recommended Posts

ted jsem na to koukal u 406 a je to opravdu tak jako náhradní díl to stojí kolem 6000 ale jako doplnky je to opravdu jak píšeš. jen nevím proč mi v peugeotu na kladně nenabídly ty z těch doplnků a 3d tvarování je opravdu nádhera i s logem:mrk.

ukázka

9664fe

nebo takto

9664y9

[upravil dne 12/3/08 Capy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ač se to možná nechce věřit, je to opravdu tak - koberečky stojí v Peugeotu opravdu těch 670 Kč, sám je mám už přes půl roku a kvalita se fakt nedá srovnávat např. s koberečky z Baumaxů a podobných. Je to fakt kvalitka a nádherně pasují. Jen by mohli používat lepší lepidlo na ten suchý zip zespodu - zip se mi po čase odlepil. Ale jinak jsou super! :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: macho

Kde se v tom Serviceboxu da zjistit cena?

nasel jsem tam predni loketni operku a zajima me jeji cena. Objednavaci cislo je 9652 QV

musis si otevrit kosik - ikona kosiku vpravo v horni casti hlavni stranky a pak vlevo priblizne v polovine stranky zadas to objednaci cislo bez mezery a kliknes na pridat do kosiku, objevi se ti pak cena

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...
  • O 11 měsíců později...

cawte.....tiez zhanam textilne koberceky do 406 ausak v peugeote ich uz nemaju tak sa chcem spitat ci uz niekdo objednaval z tejto stranky..... http://www.tepichy.cz/cz/m/sestavte-si-autokoberce-on-line/ .....ta sa to tam zaujmavo nakonfigurovat.....ma niekdo skusenost ci dobre pasuju na 406ku ? a s kvalitou materialu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Ozivim 2 roky stary topic :).

 

Chalani nemozem nikde najst fotku tych origo kobercov do 406, prave mi odpisali z Pugu, a cena je 31,50€. Tak nad nimi rozmyslam, viete mi niekto linknut fotky ? Diky moc :)...

 

Tie koberceky za 10€ mi lietaju pod pedale a vyzera to hrozne a este k tomu sa deru jak...

 

/edit: Tak teraz mi poslal z Pugu fotku, a docela som sa zdesil. To sa fakt jedna o tieto koberceky ???

 

post-29691-0-04543700-1416301499_thumb.j

Upraveno uživatelem KapriQ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za potvrdenie, pretoze chalani tu pisali, ze su krasne, maju vysite biele 406 ale toto je hnus :X...
Objedavam tym padom asi tieto : http://peugeot.autodoplnky.cz/peugeot-406/textilne-koberce-presne-tvarovane-peugeot-406-r-s1573613#currency-EUR

 

Gumove nechcem, to je strasne :). Mal som to v sluzobaku, ale do svojho by som to nedal, pokial nechodis nejak extremne spinavy do auta :D tak je to zbytocne :). Diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Textilní jsou dobře na léto ,v zimě když ti do nich spadne bordel z bot tak jsou hned mokrý......

Ty origo maji vyztužení v oblasti odkládání paty tam se neroztrhaji,vypadají dobře....

Ty co mas na odkazu moc přesný nebudou....a aby jsi nebyl zklamaný ze zpracování...

Upraveno uživatelem Charlie 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hups, Hurvajz ich odporučal a ještě je má, ale ten u řidiče už je celkem dorvanej, přiští rok musí být už nové, na zimu mám gumový. Takže koukni kdy jsem je doporučoval a uvidime jak dlouho mi vydrželi.

 

Jako jsou "meněj hrubé" ako ty dražší, ale myslim že špatný nejsou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pisal si v roku 2011, to si myslim ze za koberce 20€ aj s dopravou bohate staci, ked si zoberies, ze v obchodakoch tie bezne stoja 10€ a lietaju mi po celom aute :D.

 

/edit: tak koberce prisli, vyzeraju fajn na tu cenu super :)... Sedia krasne, konecne mi nebude nic lietat pod nohami, akurat by ma zaujimalo, ak by niekto vedel kde zohnat tu plastovu skrutku cim sa upevnuju koberce, bol by som rad :), super vec to je a nemozem to nikde najst....

Upraveno uživatelem KapriQ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...