Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Když mě chytne záchvat zachraňování...aneb není na tom tak strašně jak vypadá..


jarajarda

Recommended Posts

Původně zaslal: wena99

budu taky zachranovat:D už to mám v plánu deší dobu ale nemohl jsem sehnat spojkové lamely, ale už je mám jeden ochotný pán z TATRAN MANET KLUBU mi je koupil v brně na výstavě a posílá mi je poštou:D

Kdyby ses pak nudil, myslim že na Fiatu bude práce hodně, tak můžeš na tatrance přijet:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to nekupoval je to táty. teda už ne:P:D ta motorka stála v kulně snad ještě před mim narozením. asi ve 12letech mi jí táta pomohl odstrojit a já všechno vzal základovkou (to jsem netušil že to budu někdy renovovat) a ted se to hodí ani moc nezrezla. kupovat budu jawu kývačku ale to až seženu nějakou za rozumnej peníz. ted se budu soustředit na tohohle krasavce:D

ještě dodám r.v. 1966

[upravil dne 22.3.2008 wena99]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: wena99

já to nekupoval je to táty. teda už ne:P:D ta motorka stála v kulně snad ještě před mim narozením. asi ve 12letech mi jí táta pomohl odstrojit a já všechno vzal základovkou (to jsem netušil že to budu někdy renovovat) a ted se to hodí ani moc nezrezla. kupovat budu jawu kývačku ale to až seženu nějakou za rozumnej peníz. ted se budu soustředit na tohohle krasavce:D

ještě dodám r.v. 1966

[upravil dne 22.3.2008 wena99]

Byla by ho věčná škoda:) Já po volných chvílích pucuju chromové části a zjišťuju, co je v prde_i...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4jarajarda:

Já bych to teda nechtěl,ale mýma kecama se nenech odradit.Fandím:potlesk.Jestli mě paměť neklame orig F124 měly snad OHVmotory oproti Žigulům a nějaký změny na nápravách?Měl jsem kdysi Žigulíka.Ještě mi zbyla kniha a katalog náhr.dílů.A kdybys chtěl,ůplně nová spínací skřínka s 2klíči.A ještě tu někde byl prospekt na Fiaty z těch dob/byl tam i 124sport spider a 2400Dino/.A možná ještě něco,kdož ví.Musel bych se podívat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jiři II.

4jarajarda:

Já bych to teda nechtěl,ale mýma kecama se nenech odradit.Fandím:potlesk.Jestli mě paměť neklame orig F124 měly snad OHVmotory oproti Žigulům a nějaký změny na nápravách?Měl jsem kdysi Žigulíka.Ještě mi zbyla kniha a katalog náhr.dílů.A kdybys chtěl,ůplně nová spínací skřínka s 2klíči.A ještě tu někde byl prospekt na Fiaty z těch dob/byl tam i 124sport spider a 2400Dino/.A možná ještě něco,kdož ví.Musel bych se podívat.

Jojo, OHV:) A zvuk boží:)

Hm, spínačka by se hodila...:) myslím že je to stejné s žigulem:)

[upravil dne 29/3/08 jarajarda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...