Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Když mě chytne záchvat zachraňování...aneb není na tom tak strašně jak vypadá..


jarajarda

Recommended Posts

Původně zaslal: Pata

drzim palce... a hlavne nervy... ja zacinam delat na kyvacce, predbezne jsem to napocital a malem me odvezli... :grr:D

Ceny za mechanické věci mám předběžně sčítnutý na cca 8000,- a to je samozřejmě jen a jen odhad, nikdo neví co je skutečně všechno po těch letech v prde_i že... No a to není nikde klempíř, lakýrník...:D No bude stát no..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pata

jarda: 8tis? to je asi hodne predbezna cena, ze? :D ja chci letos udelat motor (uz chybi jenom loziska a gufera), cele to dat do cajku a zajet na STK, at muzu v nedeli jezdit na projizdky :mrk

casem pak pujde ke klempirovi a na lak ;)

No ty ceny na to jsou slušný, řekl bych až lidový:) Práce počítaná není, co půjde, udělám se sousedem v garáži:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pata

jarda: 8tis? to je asi hodne predbezna cena, ze? :D ja chci letos udelat motor (uz chybi jenom loziska a gufera), cele to dat do cajku a zajet na STK, at muzu v nedeli jezdit na projizdky :mrk

casem pak pujde ke klempirovi a na lak ;)

Já bych tý ceně i docela věřil, spousta toho půjde použít ze žigulíka (ne-li všechno:D) a na toho díly zas tak drahý nejsou:super
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: Pata

jarda: 8tis? to je asi hodne predbezna cena, ze? :D ja chci letos udelat motor (uz chybi jenom loziska a gufera), cele to dat do cajku a zajet na STK, at muzu v nedeli jezdit na projizdky :mrk

casem pak pujde ke klempirovi a na lak ;)

No ty ceny na to jsou slušný, řekl bych až lidový:) Práce počítaná není, co půjde, udělám se sousedem v garáži:)

tak to pak jo, ja praci delam taky komplet sam, az na lak a pisek :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mefisto86

Původně zaslal: Pata

jarda: 8tis? to je asi hodne predbezna cena, ze? :D ja chci letos udelat motor (uz chybi jenom loziska a gufera), cele to dat do cajku a zajet na STK, at muzu v nedeli jezdit na projizdky :mrk

casem pak pujde ke klempirovi a na lak ;)

Já bych tý ceně i docela věřil, spousta toho půjde použít ze žigulíka (ne-li všechno:D) a na toho díly zas tak drahý nejsou:super

Paradoxně jsou ty věci levnější oroginál Fiat:D No, jak se to vezme, Rusáci si leccos vylepšili, lehce pozměnili, jeden šroubek dali jinam a ..... když nemáš tu originální věc, seš v loji..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

No čéče vypadá dobře. Máš nějaký spešl nářadí nebo na to jdeš klasikou (stranový, očkový, základní gola)? Jak budeš řešit korozi? Vyřízneš nemocnou část a navaříš jinej plech (a čim) nebo pokud to půjde vyměníš celej díl?

Mám takovou pěknou sadičku, ale myslím že nejvíc přijde ke slovu uvolňovač a místně flexa.. Vařit bude kámoš, já nemám čím a do toho se nemontuju.. Měnit se bude pouze přední čelo (doufám...) a možná zadní lemy..

Jinak dneska jsem zkoušel vyleštit ten chrom a docela mne to překvapilo:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...