Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Když mě chytne záchvat zachraňování...aneb není na tom tak strašně jak vypadá..


jarajarda

Recommended Posts

Minulý týden jsem byl na schůzi veteránistů v Pivovaru Konrád a přisedl si ke mě známý a povídá: \"Hele vím o jednom zázraku.\" Čekal jsem že to bude mít tlamu lví, ale to jsem se spletl. Vyhrkl na mě, že to prej budu mít do dua se žigulem, ale že tohle je čistokrevnej Ital. Čili Fiat 124, ale pozor, Fiat 124 BREAK, na trhu také pod názvy Station Wagon, Family Wagon, Estate nebo prostě a jednoduše Kombi. Tohle auto jsem viděl poprvý v životě a doposud jsem jiného v ČR neviděl. (Kdyby náhodou někdo o nějakém věděl, dejte vědět).

Inu zpozorněl jsem a slovo dalo slovo a ve čtvrtek už jsme se na auto byli podívat. Po srazu v sobotu jsem dobu přemýšlel mám-li ho vzít nebo ne a nakonec mi s tím pomohl dnes kamarád lakýrník- \"Jestli ho nevezmeš Ty, tak já ho beru, je slušnej a jedinej, ber ho, i když ho zavřeš na rok-dva do stodoly.\" No, tak jsem se hned domluvil s majitelem a jakmile seženu sílu na naložení na podvál, jede se domů :D

Zde jsou fotky. Nutná výměna předního čela, zadních lemů, udělat brzdy, lak, výměna nárazníků. Podlaha zdravá, podběhy OK (kupodivu).

Najeto něco kolem 65000km, přesně nevím.

Totálně kompletní auto a originál Fiat, dovezen v r. 1973 z Německa, výroba 1971.

K autu nové zadní blatníky v pozinku!, přední čelo v pozinku! a nějaká další plechařina, prahy atd..

[upravil dne 10/3/08 jarajarda]

post-0-14109599377347_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Zní to zajímavě, dej další fotky a hlavně přidávej další v průběhu záchrany (já vlastně zachraňuju Dřeváka, teď mě tak napadá:D):super

cece a to jsem se o tom bavil v sobotu s Driverem, ze pry uz na tom neni co zachranovat a na me koukal jak na blazna, ze bych to chtel zachranovat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

Původně zaslal: Dundee

Zní to zajímavě, dej další fotky a hlavně přidávej další v průběhu záchrany (já vlastně zachraňuju Dřeváka, teď mě tak napadá:D):super

cece a to jsem se o tom bavil v sobotu s Driverem, ze pry uz na tom neni co zachranovat a na me koukal jak na blazna, ze bych to chtel zachranovat :D

Na Dřevákovi je toho k záchraně ještě dost (většinou plechařina, ale taky motor, což bude oříšek;)):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...