Sign in to follow this  
Followers 0
Guest PeS16

repro in 106

8 posts in this topic

Chlapi nevíte jak se oddělávají mřížky vzadu abych pod ne mohl dat repro? mám 106 3dv. diky

to jsem zkoušel, ale nešlo to jsem přemýšlel jestli se nemá oddělat celej ten plast jak je pod oknem...:myslim

Všetko ide odmontovať. Prinajhoršom daj dole celý plast a uvidíš ako je to riešené. Nie sú to iba mriežky odvetrávania ?. Na niektorých peugeotoch to bolo robené tak že repráky sa skrutkovali priamo na karosériu a kryl ich celý plastový panel obloženia.

no je to možne že to tak je... jsem to tim šroubovakem zkoušel vyloupnout tak to nešlo... bal jsem se že to praskne... zkusim oddělat ten plast... a uvidim, do plata se mi davat nechcou...

takže dneska jsem je zkoušel oddělat a bylo to trošku ny dýl...

nejdřív jsem musel oddelat pás pak ten plast na c sloupku pak oddelat viko v kufru ten plast pak az ten plast na boku a ta dira ktera jsem si myslel ze je na repro tak je tam jen tak a je tam nalepena nejaka latka takže musim sehnat druhe plato a dat si repráčky do toho plata:) kdybyste někdo chtěl fotky tak to mam ale jen přes mobil, se mi nechtěl ven tahat kanón:)

Mam taky 106 3-dv a koukal jsem se kudy se zepředu táhnou dráty do repráků dozadu do plata. Nikde jsem nenašel, ale pravda - nerozmontoval jsem celej kufr. Navíc si předchozí majitel zadní repráky odmontoval. Máte zkušenost jestli je tam nějaká příprava nebo budu muset tahat kabely???

Hele to zase neni nic složitýho tam tahat kabely, zručnej člověk koukne kudy a za 10 minut má hotovo, a nikde ty kabely nejsou vidět.