pacinka

jaké letní pneu?

34 posts in this topic

Můžete mi podle vlastních zkušeností poradit, jaké koupit letní pneu 195/65R15?

Ted jsem si objednal Brigdstone Turanza E300 tak jsem zvedavej jak budou fachat :mrk

Mám Pirelli P6 a prostě nemají chybu. Dlouhodobě vyhrávají v testech pneumatik. Maji dobrou cenu. Mě se na nich líbí že při jízdě neh(l)učí jako třeba kousky od dunlopu.

Já mám stejně jako dire už rok Bridgestone Turanza a zatím spokojenost. Když jsem je kupoval, tak v testech byly srovnatelné s Pirelli P6, cena byla stejná a předtím jsem už měl Bridgestone Potenza, tak jsem zůstal u značky. :D

Tak toto ti nikto neporadi, radsej si pozri testy renomovanych spolocnosti, alebo skusobnych ustavov. Tu ti kazdy napise to co ma na aute a nie to co je najlepsie. :myslim

Původně zaslal: El-Chio

Tak toto ti nikto neporadi, radsej si pozri testy renomovanych spolocnosti, alebo skusobnych ustavov. Tu ti kazdy napise to co ma na aute a nie to co je najlepsie. :myslim

No já nakupoval podle testů z mnoha nezávislých serverů a ty Bridgestone spolu s Pirelli vycházely všude na špici, proto jsem si je koupil a můžu je i dál doporučit... ;)

Určitě pirelli a bridgestone vychází nejlíp skoro ve všech testech a rozměrech. Michelin asi taky neni špatnej, ale v testech je horší a ješte k tomu dražší...

pirelli p6000 powergy, spokojenost :-). Ale musim rict, ze sjem byl drive spokojen i s obycejnejma barum bravuris

Ja používám continental-premiumcontact 2 a naprosto spokojen sedí jak přibitý a v testech mezi prvním a vzhledově nevypadají vubec špatně ,ty kánálky na odvadění vody vypadaji docela drsně a plní velmi dobře svoji funkčnost,jentak se od cesty neutrhnou ani na vodě.

http://www.pneunet.cz/pneu/7012/continental-premiumcontact-2-205-60-R-15-91-H-letni/

Původně zaslal: Michal.B

Ja používám continental-premiumcontact 2 a naprosto spokojen sedí jak přibitý a v testech mezi prvním a vzhledově nevypadají vubec špatně ,ty kánálky na odvadění vody vypadaji docela drsně a plní velmi dobře svoji funkčnost,jentak se od cesty neutrhnou ani na vodě.

http://www.pneunet.cz/pneu/7012/continental-premiumcontact-2-205-60-R-15-91-H-letni/

Přesně tyhle jsem si objednal 185/55/R15 budou se vyjímat na nových 15! ALU kolech :super

No ja mam GOODYEAR EAGLE F1...a este asi som nemal lepsie :P

Vyber si podľa toho ako najviac jazdíš. Mäká zmes ma dobrú prilnavosť ale malú životnosť. Tvrdá zmes je dobrá na životnosť ale blbá na mokro. Hlboké pozdĺžne drážky sú dobré na vodu ale majú mizerný záber i v troche blata. Výrazné bočné lamely dobre odvádzajú vodu, majú dobrý záber ale sú hlučnejšie.

Ja jazdím pomerne opatrne, bojím sa vody na ceste a chodievam po lesnej ceste na chatu tak som zvolil trochu tvrdšie s hlbokými pozdĺžnimy drážkami a výraznými bočnými lamelami.

díky všem za tipy, včera jsem po dlouhém zvažování objednal FIRESTONE TZ 200 FS

ja jdu do barumek :) sou sice prej mekky, ale vzhledem k zimakum co me vytahli uz z nejednoho snehu jim zustavam verny ...:)

PS: mam polaris2

Původně zaslal: Berkoff

ja jdu do barumek :) sou sice prej mekky, ale vzhledem k zimakum co me vytahli uz z nejednoho snehu jim zustavam verny ...:)

PS: mam polaris2

Mám zimní pneu Barum Polaris a spokojenost. A letní Michelin a taky spokojenost. A zřejmě znovu půjdu do Michelin nebo Barum.:myslim

měl jsem7 let Goodyear a kdyby nebyla ted nakonec špatná geometrie , tak bych na nich jezdil dál. Jinak na pneumatice máš napsnáno malýma písmenkama něco jako trakce, rychlost sjíždění dezénu a asi teplota- to si ted nejsem jistej. Označuje se to písmenkama a stupněma( např. A , A, 360 ), ale to je jen kdyby si chtěl zacházet do detailu, takhle v nabídce to stejně málokde uvidíš :). Myslim si ale , že vydrží každá docela dlouho pneu , když se pořád nesřtihají zatáčky a nejezdí sprinty :super

ja jazdim continental premium contact. spokojnost, tiche, vynikajuca prilnavost aj na vode, kratka brzdna draha... zivotnost zatial neviem posudit, nakolko ich mam kratko.