Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nestartuje


ozzy56

Recommended Posts

Po měsíčním stání auta v garáži jsem dnes vyměnil kompl.kola--t.j.auto různě zvedal--a pak chtěl odjet.Motor točí jak blbé--ale ani neškytne.Zdálo se mi,že nejde pal.čerpadlo--neslyšel sem ho--zkontroloval sem pojistku a byla tma--garáž bez elektriky. Nemůže to dělat imobilizér??Tím nakláněním auta??Jednou mi to udělalo na chatě,nemohl sem se do auta dálkáčem dostat,jen ručně klíčem,po nastartování se to samo opravilo.Teď to vůbec nejede.Dík za rady:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ozzy1956

Po měsíčním stání auta v garáži jsem dnes vyměnil kompl.kola--t.j.auto různě zvedal--a pak chtěl odjet.Motor točí jak blbé--ale ani neškytne.Zdálo se mi,že nejde pal.čerpadlo--neslyšel sem ho--zkontroloval sem pojistku a byla tma--garáž bez elektriky. Nemůže to dělat imobilizér??Tím nakláněním auta??Jednou mi to udělalo na chatě,nemohl sem se do auta dálkáčem dostat,jen ručně klíčem,po nastartování se to samo opravilo.Teď to vůbec nejede.Dík za rady:roker

Pokud by to bylo imobilizérem, tak by se zobrazila indikace a hlášení. Pokud nejede čerpadlo, tak zkus změřit jestli tam jde napětí nebo jednoduše bouchni ze spodu do nádrže a třeba se chytne.

Probíral jsem to tady:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Leo: dík za rady

Není v autí nějaké náklonové čidlo?? Já totiž pokaždé,když zvednu auto z boku zvedákem,tak je problém,když ho pak spustím na zem,tak něco nefunguje--minimálně dálkové ovládání zámků.Ale po nastartování vše v pořádku.Teď přestala jít ta pumpa.Zkusím najít ten červený spinač a pak tu ránu zespod do nádrže--snad se ten pěrun rozjede.Já na tydle elektronické kraviny nejsem,zlatá 205.:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: ozzy1956

To Leo: dík za rady

Není v autí nějaké náklonové čidlo?? Já totiž pokaždé,když zvednu auto z boku zvedákem,tak je problém,když ho pak spustím na zem,tak něco nefunguje--minimálně dálkové ovládání zámků.Ale po nastartování vše v pořádku.Teď přestala jít ta pumpa.Zkusím najít ten červený spinač a pak tu ránu zespod do nádrže--snad se ten pěrun rozjede.Já na tydle elektronické kraviny nejsem,zlatá 205.:roker

zde to najdeš v těchto místech ten spínač

post-0-14109599434303_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ozzy1956

2 sarkomi

Prosím Tě,můžeš mi vysvětlit funkci toho červeného spinače?

No pokud ti neva že to prásknu já:D

Ten spinač po nárazu odpojí palivové čerpadlo od napájení. Např. při havarii. Jo a muže být i černej, já mam tu gumu navrchu taky černou;)

[upravil dne 11/3/08 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

při nárazu se odpojí je tam kulička či co přesně nevím neměl jsem rozebrané.Ale četl jsem že to slouží při nárazu jako nárazová pojistka odpojuje palivové čerpadlo .Takže jen zezhora zamáčknout a měl by býti aktivní .Přesnou definici nechci hledat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové,Pežo\' šlape jako hodiny.Byl to ten červený spínač vedle nádobky brzd.kapaliny.Je to moje chyba--jsem osel,neměl sem o něm ani šajn.Prostě sem ho stlačil a autí jede.Děkuji všem,co mi pomohli,opravdu:potlesk:potlesk

Na druhou stranu--je normální,že zvednu auto heverem( měnil sem kola) a ten spínač se vypne???Upozorňuji,že při tom zvedání a spouštění nebyly ZADNE rány,otřesy,nárazy atd.Můžu ten spínač přemostit a vyřadit z činnosti???:papa:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc se mi to nezdá. Mně spínač ještě nevypnul a to jsem mněl auto různě nakloněné. Hever u jednoho kola přece auto tolik nezvedne. Kdyby to dělalo problém za jízdy, tak bych ho vyměnil nebo přemostil, ale zatím bych to jenom pozoroval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

spínač ovládá jen čerpadlo paliva napájení takže na ostatek nemá vliv.Jinak není problémjej zespodu odpojit svorkovnici a dáti klemu z drátu a bude vyřazen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal, pokud se odpojí jenom při výměně kol tak se dá přežít to zmáčknutí pokud se o tom ví. Hrozí ale nebezpečí, že se to bude zhoršovat. Asi bych volil raději výměnu (třeba z vrakoviště) než přemostění, protože pro srandu tam není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...