Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Hurdisky - nevíte někdo o nich?


Trundik

Recommended Posts

Hm, je to pravda, fy Flachs koupil Winerberger a začal tam vyrábět Miako vložky s nosníkama, čímž si inteligentně odboural hurdiskovou konkurenci a Hurdisky neseženeš. Leda kdosi v Hodoníně je vyrábí, ale někde v malé cihelničce a poptávka hodně překračuje kapacitu výroby, čili je nereálné chtít něco na \"příští\" týden. Jinak konkrétně v Prostějově není ni kus...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Trundik

Potřebuji seznat cca 35 ks hurisků se šikmým čelem. Bohužel se již nevyrábí. Běžně je ve stavebninách nemají. Jestli ale někdo o něčem víte, tak mi dejte vědět na telefon 777 125 201 - stačí i SMS. Děkuji

P.S. - patky máme

Nové Hurdysky se pořad vyraběj.Tak nevym co řešíš.Ale jinak ja osobně bych si z nich strop nedělal:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zdenda-406

Původně zaslal: Trundik

Potřebuji seznat cca 35 ks hurisků se šikmým čelem. Bohužel se již nevyrábí. Běžně je ve stavebninách nemají. Jestli ale někdo o něčem víte, tak mi dejte vědět na telefon 777 125 201 - stačí i SMS. Děkuji

P.S. - patky máme

Nové Hurdysky se pořad vyraběj.Tak nevym co řešíš.Ale jinak ja osobně bych si z nich strop nedělal:aut

Tak mi, prosím, dej vědět, kde je prodávají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Trundik

Původně zaslal: Zdenda-406

Původně zaslal: Trundik

Potřebuji seznat cca 35 ks hurisků se šikmým čelem. Bohužel se již nevyrábí. Běžně je ve stavebninách nemají. Jestli ale někdo o něčem víte, tak mi dejte vědět na telefon 777 125 201 - stačí i SMS. Děkuji

P.S. - patky máme

Nové Hurdysky se pořad vyraběj.Tak nevym co řešíš.Ale jinak ja osobně bych si z nich strop nedělal:aut

Tak mi, prosím, dej vědět, kde je prodávají.

Rád bych věděl důvod proč z hurdisek strop ne....?

Nemám rád, když někdo na základě něčí blbosti odsuzuje věci, které jsou a byly funkční.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde o to, že budeme přistavovat na chatičce jednu cimru. Je tam již použitý hurdiskový strop, tak to chceme zachovat.

Co se týče sehnání hurdisků - obvolal jsem cca 20 stavebnin - menších i větších v okolí Brna, Vyškova, Prostějova - prostě nejsou, resp. v jedněch stavebninách měli 2 ks (slovy dva kusy).

Zdenda-406 - kolik by jsi jich měl a odkud jsi a za kolik?

Dundee - za kolik by byly?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Trundik

Jde o to, že budeme přistavovat na chatičce jednu cimru. Je tam již použitý hurdiskový strop, tak to chceme zachovat.

Co se týče sehnání hurdisků - obvolal jsem cca 20 stavebnin - menších i větších v okolí Brna, Vyškova, Prostějova - prostě nejsou, resp. v jedněch stavebninách měli 2 ks (slovy dva kusy).

Zdenda-406 - kolik by jsi jich měl a odkud jsi a za kolik?

Dundee - za kolik by byly?

No možna 50ks bych sehnal.ale tedka z hlavy ti neřeku zakolik protože by to bylo přes známého.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...