Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kolik za 106 GTI cca?teoretická otázka


jakub106GTI

Recommended Posts

....pokud máš 2 sady kol, tak to prodej zvlášt - dostaneš ve finále víc, protože to auto se prodá za stejnou cenu jestli je na plecháčích nebo na alu (když má alu tak je jen větší zájem ale cena je stejná) ..... Já když prodával svoje předchozí auto a objížděl autobazary kolik by mi za to dali tak všude si do formuláře napíšou alu má ( ale jestli to jsou 13\" nebo 17\" to už nikdo neřeší a nikdo ti to neocení)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: omegaalfa

....pokud máš 2 sady kol, tak to prodej zvlášt - dostaneš ve finále víc, protože to auto se prodá za stejnou cenu jestli je na plecháčích nebo na alu (když má alu tak je jen větší zájem ale cena je stejná) ..... Já když prodával svoje předchozí auto a objížděl autobazary kolik by mi za to dali tak všude si do formuláře napíšou alu má ( ale jestli to jsou 13\" nebo 17\" to už nikdo neřeší a nikdo ti to neocení)

to je přesně moje otázka co mě zajímá a to to se týká i dalších věcí co mám v autě..hudba.xenony,světla a tak dále..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zřejmě taky záleží na tom, jakým stylem se auta budeš zbavovat. V bazaru ti xenony, hudbu a hlíny neocení. Že to hezky vypadá, možná za to dostaneš o pár tisícovek víc, ale určitě ne tolik, jak když to rozebereš a ty cennější věci prodáš zvlášť. Naopak přímej kupec by na tyhle prvky výbavy mohl slyšet, pokud se aspoň trochu vyzná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: Marlin

dam ti za to 500

:D:D:D Takže tu budem dražit GTI jo:D:D:D

Je to tak, záleží na tom, kdo bude kupovat, najdou se lidi, kteří tu mimořádnou výbavu ocení a jinému to naopak bude fuk.:(

tak 600 teda no :D

je to nakupni taska, poradny motor to nema, male je to, predokolka je to, tak kolik vice za to chtit.

Kam se to hrabe na 106 1.1, to je pila na kolech s poradnym motorem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: Marlin

dam ti za to 500

:D:D:D Takže tu budem dražit GTI jo:D:D:D

Je to tak, záleží na tom, kdo bude kupovat, najdou se lidi, kteří tu mimořádnou výbavu ocení a jinému to naopak bude fuk.:(

tak 600 teda no :D

je to nakupni taska, poradny motor to nema, male je to, predokolka je to, tak kolik vice za to chtit.

Kam se to hrabe na 106 1.1, to je pila na kolech s poradnym motorem :D

Muhehe:D:D Tak v tom případě za Tvou 1.1 dám 200,- :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: Marlin

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: Marlin

dam ti za to 500

:D:D:D Takže tu budem dražit GTI jo:D:D:D

Je to tak, záleží na tom, kdo bude kupovat, najdou se lidi, kteří tu mimořádnou výbavu ocení a jinému to naopak bude fuk.:(

tak 600 teda no :D

je to nakupni taska, poradny motor to nema, male je to, predokolka je to, tak kolik vice za to chtit.

Kam se to hrabe na 106 1.1, to je pila na kolech s poradnym motorem :D

Muhehe:D:D Tak v tom případě za Tvou 1.1 dám 200,- :D

nene, ta ma cenu tak 100 000. Minimalne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že 85tis je vcelku reálná cena kór když to vypadá jak vypadá , v tvém případě bych z toho vykuchal to co prodáš lépe (hudba,světla,kola bych nechal) a dal ho za 75tis myslíš že bude pryč hodně rychle .Teď je na aukru nějaká 106tka s nějakou 1,4 nebo tak něco vypadá slušně ale na tvoji to nemá a je od 1kč a je na ni 60tis ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...