Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

stěrače


JoseA

Recommended Posts

Jaké používáte stěrače? Já ty nejlevnější univerzály z mototechny pár za nějakých 90 kč, vydrží tak půl roku, ale pak už dost mizerně stírají, hlavně přes zimu na zmrzlém skle se zbytky ledu dostávají záhul, ale cena je v pohodě, výměna rychlá. Teď ale uvažuju, že koupím ty bezramínkové, slyšel sem na ně moc chvály, ale cena kolem 300kč za jeden stěrač mě trochu odrazuje. Stojí to za tu investici? A jaké vůbec mají být na 306 správně délky předních stěračů? Po koupi sem tam měl každý stěrač jinak dlouhý, ale byly špatné, tak sem hned koupil nové 51cm dlouhé stěrače a jsou přes celou výšku čelního skla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: purkmistr

Valeo stěrače ramínkové sem kupoval na podzim a cena 315,- a Bosch je tak o 50,- dražší. Nevím kde si Ferry přišel na takovou obrovskou sumu:myslim

To bude tím že Ferry píše o tech bezramínkovejch a ty o těch s ramínky,Osobně mám od Bosch za 1070kč pár a nad míru spokojenej. http://www.luja.cz/index.php?id=002002021009
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: JoseA

Jaké používáte stěrače? Já ty nejlevnější univerzály z mototechny pár za nějakých 90 kč, vydrží tak půl roku, ale pak už dost mizerně stírají, hlavně přes zimu na zmrzlém skle se zbytky ledu dostávají záhul, ale cena je v pohodě, výměna rychlá. Teď ale uvažuju, že koupím ty bezramínkové, slyšel sem na ně moc chvály, ale cena kolem 300kč za jeden stěrač mě trochu odrazuje. Stojí to za tu investici? A jaké vůbec mají být na 306 správně délky předních stěračů? Po koupi sem tam měl každý stěrač jinak dlouhý, ale byly špatné, tak sem hned koupil nové 51cm dlouhé stěrače a jsou přes celou výšku čelního skla.

Kdybys zkusil hledání,tak by ses dozvěděl kdo má jaký stěrače a jaký zkušenosti s konkrétníma stěračema ,koukni SEM :o:mrk:papa:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: noradek

Původně zaslal: purkmistr

Valeo stěrače ramínkové sem kupoval na podzim a cena 315,- a Bosch je tak o 50,- dražší. Nevím kde si Ferry přišel na takovou obrovskou sumu:myslim

To bude tím že Ferry píše o tech bezramínkovejch a ty o těch s ramínky,Osobně mám od Bosch za 1070kč pár a nad míru spokojenej. http://www.luja.cz/index.php?id=002002021009

Ty jo kde to kupujete ? Takové ceny :D já je umím za cca 700kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak já je dneska z hecu koupil na benzínce za 190kč/kus. Nic značkového to není, ale uvidíme. Jenom si teda nejsem jistý jakou délku stěračů bych tam měl mít, tak sem koupil oba kusy 510mm, ale myslím, že původně byly 530mm + 490mm. Dokud je nerozbalím, tak mi je v pohodě vymění. Nevíte nekdo teda ty délky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...