Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Registrace na P-C?


MichalTalbot

Recommended Posts

Chci se zaregistrovat na Peugeot-clubu, ale když doprava nahoru napíšu svoje jméno co mám tady \"michaltalbot\" a heslo, tak mi to napíše \"špatné uživatelské jméno\" a když jsem si tedy kliknul na registrovat a vyplnil formulář, tak mi to napsalo, že uživ.jméno už existuje, což je nesmysl, že by měl někdo nick michaltalbot :bojim co s tím? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, pravdu má Neon - je tu obecný problém vznikající tím, že se lze přihlásit do diskuze bez registrace na hlavní straně (když se pak následně chce někdo registrovat v klubu a využít shodný nick jako má ve fóru, tak je problém na světě).

Přemýšlíme ve vedení co s tím, momentálně ještě není náš názor jednotný (ale nějak řešit se to musí, Tvůj problém se nějak začíná vyskytovovat čím dál častěji).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Ne, pravdu má Neon - je tu obecný problém vznikající tím, že se lze přihlásit do diskuze bez registrace na hlavní straně (když se pak následně chce někdo registrovat v klubu a využít shodný nick jako má ve fóru, tak je problém na světě).

Přemýšlíme ve vedení co s tím, momentálně ještě není náš názor jednotný (ale nějak řešit se to musí, Tvůj problém se nějak začíná vyskytovovat čím dál častěji).

Méďo to je jednoduchý, zrušit možnost registrace ve foru, prostě po kliknutí na registrovat by tě to hodilo na registraci na hlavní straně, já myslím že by to jít mělo. No a ted mě Kurt bude škrtit:D:D:D:D

[upravil dne 9/3/08 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Medvěd

Ne, pravdu má Neon - je tu obecný problém vznikající tím, že se lze přihlásit do diskuze bez registrace na hlavní straně (když se pak následně chce někdo registrovat v klubu a využít shodný nick jako má ve fóru, tak je problém na světě).

Přemýšlíme ve vedení co s tím, momentálně ještě není náš názor jednotný (ale nějak řešit se to musí, Tvůj problém se nějak začíná vyskytovovat čím dál častěji).

Méďo to je jednoduchý, zrušit možnost registrace ve foru, prostě po kliknutí na registrovat by tě to hodilo na registraci na hlavní straně, já myslím že by to jít mělo. No a ted mě Kurt bude škrtit:D:D:D:D

[upravil dne 9/3/08 Radek Hurvajz]

Něco na tom trochu je..na druhou stranu počet členů bude stoupat rychle a spousta jich po pár příspěvcích třeba ani už nepřijde, protože potřebujou jen nějakou maličkost a nemají potřebu se scházet na žádném clubu, někdo to neuznává a není to jeho koníčkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Medvěd

Ne, pravdu má Neon - je tu obecný problém vznikající tím, že se lze přihlásit do diskuze bez registrace na hlavní straně (když se pak následně chce někdo registrovat v klubu a využít shodný nick jako má ve fóru, tak je problém na světě).

Přemýšlíme ve vedení co s tím, momentálně ještě není náš názor jednotný (ale nějak řešit se to musí, Tvůj problém se nějak začíná vyskytovovat čím dál častěji).

Méďo to je jednoduchý, zrušit možnost registrace ve foru, prostě po kliknutí na registrovat by tě to hodilo na registraci na hlavní straně, já myslím že by to jít mělo. No a ted mě Kurt bude škrtit:D:D:D:D

[upravil dne 9/3/08 Radek Hurvajz]

No počkej, uškrcenej Hurvajz, dyť to nejde když seš ze dřeva:D Ale bacha když na Tebe pude s něčim ostrým...aby pak nelítaly z Hurvínka třísky:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Medvěd

Ne, pravdu má Neon - je tu obecný problém vznikající tím, že se lze přihlásit do diskuze bez registrace na hlavní straně (když se pak následně chce někdo registrovat v klubu a využít shodný nick jako má ve fóru, tak je problém na světě).

Přemýšlíme ve vedení co s tím, momentálně ještě není náš názor jednotný (ale nějak řešit se to musí, Tvůj problém se nějak začíná vyskytovovat čím dál častěji).

Méďo to je jednoduchý, zrušit možnost registrace ve foru, prostě po kliknutí na registrovat by tě to hodilo na registraci na hlavní straně, já myslím že by to jít mělo. No a ted mě Kurt bude škrtit:D:D:D:D

[upravil dne 9/3/08 Radek Hurvajz]

Něco na tom trochu je..na druhou stranu počet členů bude stoupat rychle a spousta jich po pár příspěvcích třeba ani už nepřijde, protože potřebujou jen nějakou maličkost a nemají potřebu se scházet na žádném clubu, někdo to neuznává a není to jeho koníčkem.

Trefa do černého, právě nad tím momentálně uvažuju - uvidím, co vymyslí zbytek vedení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Méďo to je jednoduchý, zrušit možnost registrace ve foru, prostě po kliknutí na registrovat by tě to hodilo na registraci na hlavní straně, já myslím že by to jít mělo. No a ted mě Kurt bude škrtit:D:D:D:D

[upravil dne 9/3/08 Radek Hurvajz]

Nebude - shodou okolností jsme o tom s Medvědem včera mluvili (ještě, než šel do Národního:aut)

Nicméně to, co píše jarajarda, je velmi podobné mému názoru, ovšem co si myslím já není nic proti tomu, co si myslí vedení. :D

Technicky je zrušení registrace jen do Fora proveditelné, zbytek není na mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Méďo to je jednoduchý, zrušit možnost registrace ve foru, prostě po kliknutí na registrovat by tě to hodilo na registraci na hlavní straně, já myslím že by to jít mělo. No a ted mě Kurt bude škrtit:D:D:D:D

[upravil dne 9/3/08 Radek Hurvajz]

Nebude - shodou okolností jsme o tom s Medvědem včera mluvili (ještě, než šel do Národního:aut)

Nicméně to, co píše jarajarda, je velmi podobné mému názoru, ovšem co si myslím já není nic proti tomu, co si myslí vedení. :D

Technicky je zrušení registrace jen do Fora proveditelné, zbytek není na mě.

moc do toho nevidim, ale tady pro ty jednorazovky by bohate vystacily anonymni prispevky, ne?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím, dejte nám cca týden čas, abychom se mohli dohodnout co a jak. V žádném případě nechceme nijak omezovat Ty, co už zde jsou zaregistrovaní, ale prostě je tu problém s tím, že se spousta lidí nově registruje, následně zjistí, že se jim tu třeba líbí a pak se nemohou zaregistrovat na hlavní straně a používat svůj nick, kterým se nejprve zaregistrovali ve fóru.

Že následně mají třeba problém stát se řádnými členy nebo si objednat zboží z E- shopu, to už s tím pouze souvisí.

Takže moje (podotýkám že zatím pouze moje, s vedením o tom teprve začnu jednat!!!!) myšlenky se momentálně ubírají tímto směrem.

1) Opravdu zrušit registraci pouze na fóru s tím, že NOVĚ se registrující člen by musel vstoupit přes hlavní stranu a tam se registrovat - starých členů by se tohle nijak nedotklo!!!, ale předešli bychom tím problému s nicky.

2) Pro řádné členství by musel být vytvořen nový registrační formulář, kde by se registrace řádného člena neumožnila bez vyplnění podstatných údajů (ADRESA, VIN, RZ) - předešel bych tak každoměsíčnímu martýriu spojeném s dolováním těchto údajů z členů, kteří se před dávnou dobou zaregistrovali, vyplnili vstupní formulář nedbale, pak poslali příspěvek v očekávání kartičky A JÁ PAK ŘEŠÍM, ŽE Z 50 REGISTRACÍ JE 10 K NIČEMU (poslat kartičku, když neznám jméno ani adresu prostě fakt ještě neumím).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oni

a nebo pouzivate firefox? zkuste operu a pujde vam to.....

To není problem prohližeče, to je tim že forum a club je provázaný a máš jen jeden nick pro oboje. Bohužel pokud se nejdřiv regneš na foru tak pak vzniká problem, byl jsem na tom stejně, když jsem P-C objevil a následně objevil i forum tak mě vubec nenapadlo že to patří k sobě, myslel jsem že to funguje odděleně a tak jsem se regnul na foru, po koupi auta jsem se registroval do clubu a zjistil jsem že mi to muj nick nebere že už je používán někým jinym, tak jsem použil jinej, až po pul roce jsem zjistil že ten nick na foru sice existuje ale že je můj, bez jedineho přispěvku:D Tak jsem jen požadal Kurta o smaznutí a zustal u použivaneho nicku;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: oni

a nebo pouzivate firefox? zkuste operu a pujde vam to.....

To není problem prohližeče, to je tim že forum a club je provázaný a máš jen jeden nick pro oboje. Bohužel pokud se nejdřiv regneš na foru tak pak vzniká problem, byl jsem na tom stejně, když jsem P-C objevil a následně objevil i forum tak mě vubec nenapadlo že to patří k sobě, myslel jsem že to funguje odděleně a tak jsem se regnul na foru, po koupi auta jsem se registroval do clubu a zjistil jsem že mi to muj nick nebere že už je používán někým jinym, tak jsem použil jinej, až po pul roce jsem zjistil že ten nick na foru sice existuje ale že je můj, bez jedineho přispěvku:D Tak jsem jen požadal Kurta o smaznutí a zustal u použivaneho nicku;)

Stejnej problem, taky jsem pak musel otravovat Kurta, znas ma asi radost:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oni

ale ja mam dva kamose co pouzivaj firefox a daj spravny jmeno i heslo a napíse to ze udaje jsou naspravne,udela to v opere a bez problemu ho to prihlasi.....

Ale my se nebavíme o přihlašování, ale o registraci.

To co říkáš ty je problem Cookies, to si musí uživatel vyřešit u sebe, hlavně se musí přihlasit na hlavní strance a pak přejít na forum, tak to fungovat má a taky to funguje. Já a 50% dalších tady použivame FF, a bez problemu;)

[upravil dne 10/3/08 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...