Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Audi A4 nebo Peugeot 406


Zdenda-406

Audi A4 nebo Peugeot 406  

  1. 1. Audi A4 nebo Peugeot 406


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Původně zaslal: sarkomi

co taky od peugeotáku můžeš čekat:papa

Jo to maš pravdu,ale chtěl jsem to zkusit jak budou lidi reagovat.A věřím tomu že tady nikdo asi není kdo by byl jenom pro značku peugeot.Vím že spousta lidí tady už napsala že peugeot příště ne e.Protože jim Peugeot nemá už co nabydnout:papaProto jsem tuto anketu sem dal.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdenda: Já ještě absolutně plnou u žádnýho auta neviděl, proto se tě ptám, co za plnou považuješ. A nejen to - některý prvky výbavy, ač vypadají honosně, jsou u některých v našich končinách nepoužitelné. Třeba fabrická navigace u 406 je toho zářným příkladem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fx

zdenda: Já ještě absolutně plnou u žádnýho auta neviděl, proto se tě ptám, co za plnou považuješ. A nejen to - některý prvky výbavy, ač vypadají honosně, jsou u některých v našich končinách nepoužitelné. Třeba fabrická navigace u 406 je toho zářným příkladem.

Jo najednu stranu máš pravdu.když k tomu jdeš takhle tak ja taky navigaci nepotřebuju.A potom zaleži z jakeho je auto roku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se vyžvejkni co je u tebe plná, jestli ti stačí klima a el. okna, nebo budeš řešit PDC, sedačky v kůži s výhřevem, elektricky nastavitelné s pamětí a podobné věcičky - to všechno je výbava a dohromady to dává plnou, tak se ptám, protože i podle toho se dá něco doporučit - nejde jen o celkové pocity z auta, ale taky sehnatelnost kusu s použitelnou výbavou a přitom v rozumném stavu a s rozumnými kilometry.

Podle tvého posledního dotazu v jiném tématu jsem totiž získal dojem, že hledáš auto za 120 tisíc nařachané výbavou a přitom za minimum peněz a s pár kilometrama na hrbu... A to právě vyprovokovalo můj dotaz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mě se audiny z venku líbí,akorát bílá barva stejně víc sluší peugeotkovi..takže zůstávám u něj:aut no a koukám až ted\' na fotkách,že se mě v audi vůbec nelíbí..:bojim ta palubka jako,tak to by nešlo abych se tam cítila příjemně,hezky a tak:roll Takže dávám hlas peugeotkovi:super

Jízdní vlastnosti ale předpokládám,že má audi oproti pegymu v plusu ne?Ale i tak-mě neukecaj:roker:)

[upravil dne 9.3.2008 peugeotkovic]

post-0-14109599367924_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fx

Tak se vyžvejkni co je u tebe plná, jestli ti stačí klima a el. okna, nebo budeš řešit PDC, sedačky v kůži s výhřevem, elektricky nastavitelné s pamětí a podobné věcičky - to všechno je výbava a dohromady to dává plnou, tak se ptám, protože i podle toho se dá něco doporučit - nejde jen o celkové pocity z auta, ale taky sehnatelnost kusu s použitelnou výbavou a přitom v rozumném stavu a s rozumnými kilometry.

Podle tvého posledního dotazu v jiném tématu jsem totiž získal dojem, že hledáš auto za 120 tisíc nařachané výbavou a přitom za minimum peněz a s pár kilometrama na hrbu... A to právě vyprovokovalo můj dotaz.

To minulé tema s timhle nema co společného chapeš?Vybava zaleži na roku vyroby už jsem to psal.Jo třeba ty vyhřívany sedačky taky tedka je mam a hledal bych je určitě taky.Ale kuži tu ne.Ale jestli sem pleteš třeba ESP,EBV,MSR,ASR atd.Tak tohle ja nemyslímSice to taky patří do vybavy ale tohle ja nemyslím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdenda: Tak napřed co nejlíp specifikuj dotaz. Co tam chceš stopro, co by bylo fajn, ale už na tom tolik nevisíš, jaké ročníky hledáš, jaké motorizace, jaké kilometry a do jaké ceny.

Řekl bych, že pak by ti bylo odpovězeno lépe než takhle, když chceš napřed plnou, pak vlastně nechceš kůži... nemyslíš výbavou ESP apod., tak jak ti pak má někdo poradit? Křišťálovou kouli si ke čtení fóra nenosíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...