Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kombik na kluciku na DO


petko309

Recommended Posts

Problém je, že na moji 98 ho peugeot domanský ve stodůlkách nedokázal obědnat. Teda dokázal, ale nikdy nepřišel správnej, pak mi řekli že nic jinýho už nedokážou, přitom mam standartní dvoutlačítkovej.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jp

Problém je, že na moji 98 ho peugeot domanský ve stodůlkách nedokázal obědnat. Teda dokázal, ale nikdy nepřišel správnej, pak mi řekli že nic jinýho už nedokážou, přitom mam standartní dvoutlačítkovej.....

to je divný ja ho ve Zdibech mam a měnil jsem ho jak u sve 406 ta i u jinych kluku z P-C a nikdy nebyl problem. :myslim

mas čudlik s lvičkem nebo bez?

[upravil dne 9/3/08 Pe.Tr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...

nenasiel som tu nikde aky typ baterie do dialkaca si mam zohnat. Tlacitko mam objednane v origo Peugeot za 7eur, ale asi by som mal vymenit pre istotu aj bateriu. Ak ste to niekto menil alebo viete aky typ to je prosim vas hodte to sem. Sa mi zda, ze aj u hodinara sa daju kupit taketo typy, nie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ajven

nenasiel som tu nikde aky typ baterie do dialkaca si mam zohnat. Tlacitko mam objednane v origo Peugeot za 7eur, ale asi by som mal vymenit pre istotu aj bateriu. Ak ste to niekto menil alebo viete aky typ to je prosim vas hodte to sem. Sa mi zda, ze aj u hodinara sa daju kupit taketo typy, nie?

ja mám infra a baterie su 2016, ale 2 kusy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: petko309

chcem sa opytat ci sa aj vam stalo ze kombik na kluci na dialkove ovladanie zamykania a odomykania dvery sa vam casom popraskal a znicil. ako to potom riesite da sa to niekde zohnat? alobe treba komplet cely plastovy kryt kluca?

netreba meniť celý kryt, stačí kúpiť nový gombík, starý odstrániť a nový opatrne nalepiť sekundovým lepidlom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ajven

nenasiel som tu nikde aky typ baterie do dialkaca si mam zohnat. Tlacitko mam objednane v origo Peugeot za 7eur, ale asi by som mal vymenit pre istotu aj bateriu. Ak ste to niekto menil alebo viete aky typ to je prosim vas hodte to sem. Sa mi zda, ze aj u hodinara sa daju kupit taketo typy, nie?

Koupil jsem normal v hodinařství -- mám klíč s jedním tlačítkem a baterie 2x Varta CR 2016

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera som nabehol do Peugeot Pov. Bystrice, kde som v pondelok 12.1.09 objednal to tlacitko, vraj ma stat necelych 7eur. Tak som tam vcera nabehol a chlapik mi vravi, ze predomnou tam nejaky iny majitel 406 a tiez mal tak typ jednotlacitkoveho kluca do ktoreho vobec nepasovalo to gumove tlacitko. Vravi mi,ale dame tam jedno z asi 106ky. To sme tam dali ale chyba v nom nejaky podlozka t.j. nejaky kopcek - hrbol ktory by lepsie dotlacal to mikrotlacitko v plosaku kluca.

Takze zatial to funguje. Cena 1,49 Eur !!:mrk:mrk To je sakra rozdiel!! Tak som kupil dve dumove tlacitka a doma som na to druhe podlepil z predchadzajuceho rozpadnuteho tlacitka ten kopcek. Este som to nevymenil, ale skusim. Nevyhoda je, ze ako nahle otvorite kluc a povytiajnete plosak, tak sa musi sparovat = synchronizovat kluc dialkaca s autom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno ja sem teda klýč oteviral nekolikrat a uz i menil baterky, tkay dva kusy 2016.. a nemusel sem zatim ani jednou sparovat, uprime ani nevim jak.

Ani ted sem taky kupoval na jednotlačitkovy ten čudlik, asi tech 180,- kč to stalo v orig. P. a zatim no problem sedi jak vylity a myslim ze dlouho bude. :-)

Pretim sem tam mel nejaky tvrdsi plastovy co se znicilo, ale tedka mam to novy z gumy a je to mnohem prijemnejsi na dotyk, neklouze, a myslim ze vydrzi. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Chepp

Mno ja sem teda klýč oteviral nekolikrat a uz i menil baterky, tkay dva kusy 2016.. a nemusel sem zatim ani jednou sparovat, uprime ani nevim jak.

Ani ted sem taky kupoval na jednotlačitkovy ten čudlik, asi tech 180,- kč to stalo v orig. P. a zatim no problem sedi jak vylity a myslim ze dlouho bude. :-)

Pretim sem tam mel nejaky tvrdsi plastovy co se znicilo, ale tedka mam to novy z gumy a je to mnohem prijemnejsi na dotyk, neklouze, a myslim ze vydrzi. ;-)

no sparovat si to nemusel, lebo nemas imobilizer v kluci, ale mas klavesnicu, kde natukas kod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem řešil vadný \"gombík\" na infra DO a jako nejlepší mi přišlo vyměnit komplet original DO za radiové s vystřelovacím klíčem. Celá ta sranda přišla na 1000Kč, vystřelovák je skvělý a klíčem nemusím mířit nikam do auta. Doporučuji tohle řešení než gombík za 7€.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase vykopaný starý téma :roll Nechápu, proč tu bádáte nad něčím, co je dávno vyřešený.:o

Typ baterky je napsanej (vylisovanej) zevnitř na plastu klíčku a místo předraženýho tlačítka na 406 se koupí za 45Kč tlačítko do 605tky a masuje tam perfektně. Je tu na to asi 5 témat ... Jenom trošku hledat:aut:bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...