Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

205 D - elektrycký schema


Ladis

Recommended Posts

Pokud by někdo sháněl el. schema zapojení 205 v naftě, tak jsem ho naskenoval v 300 DPI. Ale nejde mi dát na web, tak se jen ptám, jak to zpřístupnit případným zájemcům.

Je to přímo od Peugeotů ale s legendou v němčině. Což o to, dá se to velice jednoduše přeložit.

A srozumitelnost je myslím taky dobrá, díky rozkreslení podle jednotlivých kabelových svazků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejde na web, protože mi server stále vrasí systemovou chybu. Teda na SWEBu. Jakej má Mašinka email? Pro jistotu a pro ty méně chápavé (teda pro mně :) ).

Má to totiž 2,7 a legenda 1,7 mega.

Ještě by to chtělo pro úplnost přeložit tu legendu.

Jsem se lehce pokusil, ale nedvážil jsem se to publikovat. Takže originály :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zoby, nevím jestli je lepší, ale hlavně že je aspoň nějaký :)

Protože já neměl v knize žádný :(

Jestli je to na webu, nevím, třeba se asi porozhlídnout. Posílal jsem ho na víše uvedený email, protože přes web rozhraní mi to hlásí systemovou chybu a s FTP si neškrtnu (zakázaný port na firemní síti)

Schema je rozkreslený na jednotlivé spotřebiče a v kabelových svazcích. Takže se dá vcelku docela rychle identifikovat co a jak. Skenováno v 300 Dpi, takže se dají přečíst i čísla kabelů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Nějak zvláš? jsem tady na webu nepátral, kde by se to el. sfema mohlo objevit, ale kdo má zájem, může si o něj napsat na moji adresu :

vladimir.kubicek@cmsterk.cz

Na vlastní web to bohužel nejde vložit, protože velikost souboru přesahuje povolených 500 kb. Takže jedině hledat na Peugeot clubu, nebo si o něj napsat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Napsán autorem voštík

tak tady taky¨

SCHEMA

LEGENDA DEUTSCH

trosku jsem to zmacknul (asi mam 600kB), tak se to trochu mazlo, ale citelny to je. :papa

[Editován dne 18/2/2004 voštík]

Caues Voštíku.Mohl bys ješte nakam na web vyvěsit to tvoje nascennovany schema na 205D.Jaksi sem si ho na PC omylem smaznul :( :( fix.

Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...