Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

problém s čidlom k ABS na zadné kotučove brzdy


Guest jozzyscorp

Recommended Posts

Guest jozzyscorp

Zdravim všetkych 306tkárov!

Mám P306 , na ktorom som menil zadnu nápravu (povodne bubnove brzdy, teraz kotučove) a jedno z čidiel k ABS sa ukazalo ako nefunkčne. Nemožem ho nikde zohnať, už sa to ťahá asi 3 mesiace a v značkovom servise mi to vedia objednať, ale nie na moje VIN číslo, lebo k tomu ma byť bubnová, a ich to v programe nepusti dalej ( teda k objednaniu správneho čidla ku kotučovej naprave). Poradili mi, že ak najdem niekoho, kto ma 306tku s kotučovými brzdami vzadu ako original( predpokladám verzie s motormi 1.8 l, 2.0l, S16, pripadne najvýkonnejši diesel) a ten by bol ochotny mi napísať posledných 8 čisel zo svojho VIN kodu, tak by na zaklade toho, šlo to čidlo objednať. Prosííím pomôžte mi!!!!! Verím že sa nájde ochotný a milý človek, nechcem tých osem čísel nijako zneužiť, ale nemam to ako získať. Ozvite sa mi prosim na mail, ktorý je v mojom profile ak možte pomocť. Dakujem všetkým za ochotu vopred.

P.S.: Z bubnových brzd to čidlo nepasuje.

P.S. 1.: Musi to byť 306tka s original zadnými kotučovkami.

P.S.2.: Ak mate niekto ine riešenie, ako sfunkčniť to ABS (niekto ma doma čidlo a podobne, rád prijmem rady i ponuky na predaj)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
Guest jozzyscorp

Aj ked mi nikto nepomohol nakoniec sa mi podarilo teda mojmu kamošovi mechanikovi vybrať bez poškodenia ABS čidlá zo zadnej nápravy z búranej ale málo jazdenej Citroen Xsara Picasso a už mi to funguje.:roker:super Takže spokojnosť a námet pre prípadných 306tkárov s podobným problémom.

P.S.: tá istá náprava je aj na Citroene ZX a Citroene Xsara:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozzyscorp

Zdravim všetkych 306tkárov!

Mám P306 , na ktorom som menil zadnu nápravu (povodne bubnove brzdy, teraz kotučove) a jedno z čidiel k ABS sa ukazalo ako nefunkčne. Nemožem ho nikde zohnať, už sa to ťahá asi 3 mesiace a v značkovom servise mi to vedia objednať, ale nie na moje VIN číslo, lebo k tomu ma byť bubnová, a ich to v programe nepusti dalej ( teda k objednaniu správneho čidla ku kotučovej naprave). Poradili mi, že ak najdem niekoho, kto ma 306tku s kotučovými brzdami vzadu ako original( predpokladám verzie s motormi 1.8 l, 2.0l, S16, pripadne najvýkonnejši diesel) a ten by bol ochotny mi napísať posledných 8 čisel zo svojho VIN kodu, tak by na zaklade toho, šlo to čidlo objednať. Prosííím pomôžte mi!!!!! Verím že sa nájde ochotný a milý človek, nechcem tých osem čísel nijako zneužiť, ale nemam to ako získať. Ozvite sa mi prosim na mail, ktorý je v mojom profile ak možte pomocť. Dakujem všetkým za ochotu vopred.

P.S.: Z bubnových brzd to čidlo nepasuje.

P.S. 1.: Musi to byť 306tka s original zadnými kotučovkami.

P.S.2.: Ak mate niekto ine riešenie, ako sfunkčniť to ABS (niekto ma doma čidlo a podobne, rád prijmem rady i ponuky na predaj)

a proč to sem píšeš 2x (tady a servis) :xvul
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...