Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Panel na mobilní telefon na 406 jak namontovat


OK406

Recommended Posts

jelikoz ja jsem ho koupil od Pe.Tra za par korunek, tak by me hanba fackovala, kdybych ho chtel prodavat, daruji ho, stejne ho nepotrebuju - Drivejsi majitel mi vyvrtal diry do pristrojovky. otazkou je jak dodat. Uvidime se na jarnim srazu na Seci? Privezl bych ho tam :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Scratch

jelikoz ja jsem ho koupil od Pe.Tra za par korunek, tak by me hanba fackovala, kdybych ho chtel prodavat, daruji ho, stejne ho nepotrebuju - Drivejsi majitel mi vyvrtal diry do pristrojovky. otazkou je jak dodat. Uvidime se na jarnim srazu na Seci? Privezl bych ho tam :-)

[upravil dne 10/3/08 OK406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

udelej si plišek , ten ohni do praveho uhlu , na jednom konci udelej dvediry tak aby sedli do tech dir nahoře v konzole a na druhou stranu udelej diry tak aby sedeli na sroubky co jsou schovane pod displejem PP na prave strane , spodek se přichytí jinym pliškem , nejlepe nejakym tvrdym v podobe jak to řict no aby to bylo jako spona treba do U tu zasunes do diry v konzole a za plast co je podel tunelu u spolujezdce , vychazi to nekde u pantu dviřek kastliku.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neni vubec zac, diky patri neratkam, ze takove cenosti jeste maji. btw. petre, kolik stoji sroub na 406 na hliniky 12x1,25, delky cca 5 cm, delate to? Budu davat podlozky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Scratch

neni vubec zac, diky patri neratkam, ze takove cenosti jeste maji. btw. petre, kolik stoji sroub na 406 na hliniky 12x1,25, delky cca 5 cm, delate to? Budu davat podlozky....

Na origo srouby se vyprdni ... jsou moc drahy ... A stejne myslim, ze ani 5cm nemaj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Původně zaslal: Scratch

neni vubec zac, diky patri neratkam, ze takove cenosti jeste maji. btw. petre, kolik stoji sroub na 406 na hliniky 12x1,25, delky cca 5 cm, delate to? Budu davat podlozky....

Na origo srouby se vyprdni ... jsou moc drahy ... A stejne myslim, ze ani 5cm nemaj...

u nas je max 2-2,5 cm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: Kubrt

Supr věc. Neměl by ještě někdo stejný kousek na prodej?

objednaci cislo je 9707 ZX, cena pouhych 1886Kc ;)

Fuj už jsem se lekl že to bude drahý;)

Pokavaď by někdo prodával za rozumnou cenu. Rád koupím.

Kontakt: subrt (zavináč) dragon.cz

[upravil dne 11/3/08 Kubrt]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...