Sign in to follow this  
Followers 0
subin

Předělání klimatizace

14 posts in this topic

Je to už nějakou dobu co se někdo ptal zda je možné předělat manuální klima na automatickou.Podařilo se mi narazit na netu na tady tu firmu.Cena není zase tak nereálná,tak by mě zajímalo co si o tom myslíte.

Má to smysl předělávat?

post-0-14109599359663_thumb.jpg

:myslim že to není špatná cena a ani věc. Automatická klimatizace je dobrá věc. Mám ji a mohu doporučit. Otázkou je, jak je to tady u té. ;)

Původně zaslal: OK406

Otázkou je, jak je to tady u té. ;)

No právě viděl sem něco podobného u octI a co jsem mluvil s majitelem tak neměl žádný problém,ale dával za předělání podstatně víc

to je podle mne blbost koukal jsem na to asi před půl rokem na chatě,protože mám jejich katalog

Původně zaslal: sarkomi

to je podle mne blbost koukal jsem na to asi před půl rokem na chatě,protože mám jejich katalog

Jako, že to mu nevěříš, že by to mohlo být plně funkční jako originální AUTO klimatizace?:o

bohužel mne to nepřesvědčilo jen to udržuje teplotu či zapíná vypíná ,ale neovládá klapky jak je u 406.Je to podle mne jen jako poloautomat:nevim

[upravil dne 9/3/08 sarkomi]

Původně zaslal: sarkomi

bohužel mne to nepřesvědčilo

Tak uvidíme. Možná si to někdo z P-C nechá udělat a pak sem dá poznatky co a jak:myslim;)

Taky mě to zarazilo,protože v návodu sice píšou,že ovládá i topení,ale k zapojení ovládání topení tam nic nebylo,

tak sem jim písnul mail a snad mi napíšou něco bližšího.Jen

mě zajímá jestli to má cenu řešit nebo ne

pokud se na to podíváš je tam návod jen jsem to drobet přelítl,ale vem orginál je orginál

Tak do tohodle bych rozhodně nešel , mimochodem mam manualni klimu anemužu si stěžovat , foukato kdy chci ja ne kdy se ji usmyslí .

Původně zaslal: Pe.Tr

Tak do tohodle bych rozhodně nešel , mimochodem mam manualni klimu anemužu si stěžovat , fouka to kdy chci ja ne kdy se ji usmyslí .

Taky mě ta logika u automatu často naštve. Vadí mi, když si nějaká blbá bedna myslí, že to má být jinak, než chci já :D